ДваДваВісім• 16 августа 2023

Дівчата, як зараз відбувається заміна паспорта в 45 років для чоловіків?

Яка процедура? Куди звертались? Якщо протермінувати, які наслідки?
Принцепесочка• 16 августа 2023
Тобто? В паспортний, електрона черга. Записується і іде. Наслідки чого?

Мастер Класс• 16 августа 2023
В книжку клеят или требуют заменить на айди?
Принцепесочка• 16 августа 2023
Ответ дляМастер Класс
Всім айді роблять. Ніхто ту книжку не просить . Але наче можна і книжку.
Мастер Класс• 16 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
Я не хочу айди, у меня старый паспорт, пусть клеят фото
Шальная коклетка• 16 августа 2023
Автор, айдішки всім тулять. Але деякі люди якось примудряються залишити книжечку.
В мене тут теж питання, але трохи дурне можливо. Заміна книжечки на айді не потребує перевипуску нового закордонного паспорту?
Чарівне зіллячко• 16 августа 2023
Ответ дляШальная коклетка
Смотря как записаны имя и фамилия латинскими буквами, сейчас вроде правила поменялись
Без образів• 16 августа 2023
Автор, два года назад я вклеивала фото в паспорт (45 лет). Полгода назад, в январе, вклеивал фото мой зять (25 лет). Киев, Оболонский район. Главное условие: вклеить фото можно в течение месяца со дня исполнения 45/25 лет. Если просрочить, то только айди.
Lydmila408• 16 августа 2023
Оце в війну так те фото друге треба?
Все для людей..
Перемелица• 16 августа 2023
Ответ дляМастер Класс
Клеять

Принцепесочка• 16 августа 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
А вірно, зміни ж були. Але це можна двзнатися в любому паспортному, чи клеють досі ті фото.
Перемелица• 16 августа 2023
Ответ дляШальная коклетка
Ніхто нікому нічого не тулить. Хочете книжку -залишають книжку
Перемелица• 16 августа 2023
Ответ дляLydmila408
Оце в війну так те фото друге треба?
Все для людей..
А що в цьому такого складного ?
Перемелица• 16 августа 2023
Ответ дляБез образів
Неправда. В мене був протермінований більш як на рік. Вклеїли без всяких умовлянь і претензій
автор ДваДваВісім • 16 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
В військомат документи треба якісь подавати? Треба міняти в тому місті де прописан чи без різниці?
Радуга-дуга• 16 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
Вчора забирала свою книжечку з вклеєним фото, була довгага черга, ніхто те ід не хоче
Радуга-дуга• 16 августа 2023
На скільки часу протермінованим? Жінка вклеювала зі мною, а в неї рік тому 45 виповнилось
ПодругаМужа• 16 августа 2023
Муж вклеил фото в течение месяца после др, но сказали, что по желанию вклеивают независимо от срока. Никаких штрафов сейчас нет.
ПодругаМужа• 16 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
В любом, не привязано к месту жительства
Радуга-дуга• 16 августа 2023
Ответ дляБез образів
Неправда, під час воєнного стану можна влеїти і пізніше. Тільки забрала книжечку, то є люди, що рік протермінували і їм вклеїли

ПодругаМужа• 16 августа 2023
Ещё смотрят на состояние самого паспорта. Куме не вклеили, сказали менять на айди, т.к. потрёпанный
Без образів• 16 августа 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Возможно. Не буду спорить. В этой части не интересовалась законодательством. Если так, то это же отлично. Зять решил не рисковать, вклеил фото в 30-дневный срок со дня исполнения 25 лет.
Без образів• 16 августа 2023
Ответ дляПеремелица
Не буду спорить. Ниже написали, что срок не действует во время военного положения. Так это же отлично.
Тільки не про гроші• 16 августа 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Чому ніхто?
Я навпаки на Айді міняла. Зручно
Зі мною майже всі Айді брали лише пару чоловік книжечку.
Ніхто книжечку не забороняв - питали що я хочу
Анна_Бель• 16 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
в книжку вклеюють. Кому те ай ді потрібне.
Дівка в намисті• 16 августа 2023
Ответ дляБез образів
Ні, зараз воений стан, тому на строки так сильно увагу не звертають
english book• 16 августа 2023
Вклеивают, если с паспортом все в порядке. От 7 дней. Через ЦНАП быстрее всего.
Отказывают если паспорт уже потрепаный, пятна, и т. д.
Военкомат не отправляют.
ID многие предлагают, и люди меняют.
Добра всем!• 16 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
Не всім
Чоловік вклеїв фото і все
Спеціаліст подивилося на стан паспорта і запропонувала айді, він відмовився
Фото вклеїли за два дні.
Радуга-дуга• 16 августа 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Чому ніхто?
Я навпаки на Айді міняла. Зручно
Бо ід дійсне тільки 10 років, а книжечка пожиттєво. От приміром ви за кордоном, у вас виникають якісь в Україні паперові справи, ви ідете в консульство, а ад недійсне. Дуже стрьомний документ, бо в ньому навіть не пише, що ви громадянин України, а просто Україна. Уже юристи в набат б´ють, що це порушення Конституції, з часом громадян України не лишиться, а лише фіз особа, а не не є добре
Тільки не про гроші• 16 августа 2023
Ответ дляРадуга-дуга
З цим документом вже були і в консульстві, і оформлювали купу документів в Україні - від навчання до інвалідності.
За кордоном син продовжував термін Айді (вірніше отримував нове, бо вийшов термін дії).
Проблем не було ні у нього, ні у мене.
А раз на 10 років сходити в цнап - не таке страшне заняття, тим паче працює в суботу.
_Galochka_• 16 августа 2023
Ответ дляШальная коклетка
З чого б це раптом його перевипускати?
Паспорт дійсний до дати, вказаної в ньому.