Светка-пипетка• 16 августа 2023
Дівчата, хто перебуває у Болгарії. Чи потрібна зараз він´єтка на авто?
В інтернеті пишуть, що з цього року вже її наявність обов´язкова.
Хата на мати• 16 августа 2023
Я тут)) споры о ней не стихают. И единого решения нет даже у их служб. Но от греха подальше и штрафа лучше за нее оплатить и не париться
Светка-пипетка
• 16 августа 2023
Ответ дляХата на мати
Дякую!
Поділіться, будь ласка, посиланням, де її можна купити в інтернеті.
Бо вже їдемо дорогами Болгарії, бачимо знаки про він´єтки, а самі без він´єтки
Хата на мати• 16 августа 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Дякую!
На заправку и там они есть. Онлайн я не покупала. Я беру по месту. А вы же и на несколько дней, как раз там нужное количество и купите
Светка-пипетка
• 16 августа 2023
Ответ дляХата на мати
Знайшла сайт, оформила. Не зручно шукати заправку, їх так мало тут на відміну від України.
Мінімальний термін 7 днів, як і в Румунії.
А нам лиш на півдня у Румунії потрібно було і про неї при виїзді навіть не запитали.
І в Болгарії теж максимум на добу потрібна.