Летюча помилка• 16 августа 2023

Поцапалася з сестрою - цікава ваша думка. Я захищала наших як що що

Моя сестра більше 20 років проживає в Німеччині, заміжня за корінним німцем. Так прагнула асимілюватися там, що втратила розуміння хто вона насправді.
Наша розмова сьогодні - і що мене просто вивело з себе.
- накінець-то Німеччина взялася за українців. Будуть відстежувати як витрачаються кошти, німці обурюються, як так що відпочивають ну і в цьому руслі.

Болючою точкою була фраза
- і чого чоловіки тут, нехай воюють і тд

тут я вислухала і видала тираду
- ну а німцям не пох (соррі)? Їм слід зрозуміти, що левова частка втекла від війни, а не від бідності. І що у нас люди можуть жити так, що пересічному німцеві не снилося.

Хоча я сама з тих, кого вводять вступор розповіді про поодинокі випадки безбашенності наших. Але ж існує елементарна солідарність.
Замість того, щоб підгавкувати німцю, ти ж аргументуй повноцінно

і що цікаво, донька їх ну дуже "дивно" ставиться до питання війни - промовчу. Теж я була свідком, як вона вякала про безкоштовний проїзд для українців.

Тема можливо знесеться - розумію. Ну але ж я права про елементарну солідарність з тими, хто в біді з твоєї батьківщини?

пс - про зятя-якому достатня 1 поїздка бюджетна в рік мовчу. Нещодавно робив ремонт в частині будинку, де ще в минулому столітті були косметичні роботи. Але він реально вважає себе вищою кастою.
А я с Рио-де-Житомира!• 16 августа 2023
Ваша дискусія з сестрою щось змінить для українців, як ви сама гадаєте?

Allemagne• 16 августа 2023
Удалено администрацией...
автор Летюча помилка • 16 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
нічого - і це факт.
Ну а ви б підтакували тому, хто поливає брудом тих, хто в більшості заручники ситуації
Лепетун• 16 августа 2023
Очнулись они называется. В Германии туева куча беженцев откуда хочешь. Но именно украинские поперек горла стоят?
Сокодавка ще та• 16 августа 2023
Автор,їй все рівно вона себе не пов´язує з Україною,а ось те що утримують українців з бюджету країни,їй видно це дуже муляє око
Броніки для Моніки• 16 августа 2023
Вас понимаю. Накипело. Сестра себя уже немецкой фрау считает. Забыла корни
А я с Рио-де-Житомира!• 16 августа 2023
Ответ дляЛетюча помилка
нічого - і це факт.
Я б не витрачала час на диванні суперечки, які нічого по суті не міняють і ні на що не впливають. А ви можете робити, що хочете, це ваша справа.

Фрикаделька• 16 августа 2023
Сестра права ваша. И она не собака вроде как гавкать. А вот из вас злости прет немерянно, под соусом доброты и спасения
Броніки для Моніки• 16 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Как обычно. Содержать десятилетиями арабов и терпеть их поведение, навязывание религий норм. Даже на курсы немецкого не особо те и ходят. Точнее не ходят. А украинцы кость в горле
автор Летюча помилка • 16 августа 2023
Ответ дляФрикаделька
ой, я вас попрошу)
Лепетун• 16 августа 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Да, арабы, которые грабят и насилуют - душки, а украинцы, которые о ужас!!! могут нелегально подрабатывать, чтобы каких то денег накопить или получают 100 евро пенсии и в Украине тоже - вселенское зло.
Мочалкин блюз• 16 августа 2023
Нагадайте німцям, скільки млн українців вони винищили 1941-1945. Може репарації сплатять?
Лепетун• 16 августа 2023
Ответ дляФрикаделька
Сестра не собака, а просто как и многие бывшие наши хуже многих иностранцев относится к своим же соотечественникам, которые ничего плохого ей не сделали.
Міряно-переміряно• 16 августа 2023
Сестра абсолютно права. Прогуливать украинцам бюджетные деньги - кому из немцев это понравится? Мужики - пусть воюют и защищают родину. Особенно переселенцы - им нужно свои родные города и села возвращать и отвоевывать у фашистов
А я с Рио-де-Житомира!• 16 августа 2023
Ответ дляФрикаделька
Так, маєте рацію -- агресія у автора зашкалює, щоправда не зрозуміло чому і хто їй щось винен. Німці -- з якого дива? Сестра -- у неї своє життя. Важко жити, коли зашкалює безпричинна ненависть до інших людей, автору варто над цим замислитися.
Лепетун• 16 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Очнитесь. Размер пособия рассчитан так, чтобы не помереть с голоду, жировать на него просто невозможно. Если человек умудряется получая пособие еще отдохнуть или накопить это он очень постарался.
Лепетун• 16 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ну так у сестры и зашкаливает
Міряно-переміряно• 16 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Очнитесь вы и благодарите Европу, что получили кров и финансовую помощь
автор Летюча помилка • 16 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
а звідки такі висновки про зашкалювання злості?
тут можна посперечатися ще.

Лепетун• 16 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Я не в Европе
Фрикаделька• 16 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Вам напомнить как относились соотечественники в 2014 к другим своим соотечественникам?
Бюст Березуцкого• 16 августа 2023
Все правильно вы сказали
Пусть побудут на месте украинцев, потом указывают, как жить, куда бежать и как тратить пособие
Лепетун• 16 августа 2023
Ответ дляФрикаделька
Возмущались выплаченным пособиям?
Фрикаделька• 16 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Возмущались выплаченным пособиям?
Пособий не было, а вот квартирки с донецкой пропиской х2 и не подходи
Кукусики• 16 августа 2023
Так она все правильно говорит. Почему немцам должно быть все равно куда их налоги идут.
И , да, многие уехали от бедности, а не от войны. Не было бы пособий, 80%там бы не было.
автор Летюча помилка • 16 августа 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Все правильно вы сказали
ось і я про що. кажу, а ось країнам теоретично обмінятися місцями і грати в рулетку щоденно - пронесе чи ні.
Мовчить
А я с Рио-де-Житомира!• 16 августа 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Мовчить
Вибачте, але не можу втриматися, щоб не запитати -- скільком біженцям дали притулок особисто ви? Допомогли житлом і їжею?
автор Летюча помилка • 16 августа 2023
Ответ дляКукусики
а ви цікавилися який % від ВВП іде на утримання українських біженців?
от вивчіть це питання - будете здивовані
Я не чарівниця вам• 16 августа 2023
Ответ дляЛепетун
И самое интересное! Что украинцы ( европейская нация) стоит поперёк горла. Зато сирийцы, сомалийцы и компания - вэлкам! Сидят там десятилетиями и даже на работу не пытаются выйти. Плодят спиногрызов.
( я не БЕЖЕНКА! Всю войну в Киеве) но сам факт!!!!
автор Летюча помилка • 16 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
а хто ви така, щоб мені тут звіт вимагати?