Будьте так ласкаві• 16 августа 2023

Як ви худли з малої ваги?

Зріст 160, вага 61. Реально треба скинути ну хоч 6 кг. При такій вазі має бути видно результат. Худла з 69 після пологів.
МастерЮля• 16 августа 2023
А як ви худли з 69?
Молчунья• 16 августа 2023
Так это не малый вес. Обычно худела, дефицит калорий.
АфродитаПетровна• 16 августа 2023
С большим весом быстрее результат видно
Я вот с 55 не могу до 51 сбросить 🤯
Треба ось так• 16 августа 2023
С 55 до 50 худела 6-9 мес на 1200 калорий с кбжу.
Долго.
С 65 до 60 за месяц сбросила легко.
автор Будьте так ласкаві • 16 августа 2023
Ответ дляМастерЮля
А як ви худли з 69?
Це за рік) мала дитина я без нянь, бабусь. Просто старалась себе обмежувати, трохи спорту, ходьба 5 км.
Але це не регулярно, коли була можливість
МастерЮля• 16 августа 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Так може не зупиняйтесь)
Ответ дляМастерЮля
Так може не зупиняйтесь)
Я не зупиняють, вага стоїть по декілька тижнів
МастерЮля• 16 августа 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну додайте км
Їжак в панчохах• 16 августа 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Живете без перекусів? Тільки на строго сніданок, обід, вечеря (рання) можна кг 2 скинути.
Хочу барабульки• 16 августа 2023
Так же, как и с большого веса. Зашивала рот.
Шалена невинність• 16 августа 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
У вас вирівнявся баланс, треба створювати дефіцит калорій, інакше вага не буде рухатись. Його можна здобути двома шляхами: додати спорту або урізати калорійність їжі. Інших способів не існує в природі
Fallen_angel• 16 августа 2023
Я худну від стресу, дуже швидко, а коли все приходить в норму моя вага повертається до 57, я вже задовбалась. Так само і з дієтами, поки тримаю її вага 47, а як тільки перестаю підтримувати її, вага відразу починає рости до 57. При тому більше 57 не росте. Тому я задовбалася і просто забила, буду така як є