Дитина відгризла заусеницю на вказаному пальці. Спочатку було червоне, робили ванночку з ромашки. Зараз вже там гній. Пробували печерну цибулю, ванночки з сіллю, мазь Вишневського..сьогодні вперше почав трішки виходити гній. Але палець червоний, місцями аж синій. До хірурга не можу вмовити, але завтра повезу силою вже.
Це боляче вскривати? Дитині можуть знеболити якимось гелем?
Я_канеша_извиняюсь• 16 августа 2023
Було .
Мазь Вишневського на добу ставила.
Прорвало .
Яка цибулина, які ванночки???
Мазь Вишневського на добу ставила.
Прорвало .
Яка цибулина, які ванночки???
Слухи-руки не распускаю• 16 августа 2023
Було. Двічі. Обидва рази до лікаря доходило. Приємного мало(
Маруська Му• 16 августа 2023
Мазь вишневського на ніч, і рази два міняти пов´язку. Може й витягне. А різаьи- я рік назад різала, це саме болюче, що в мене було в житті(саме укол в палець), хоч я народжувала три рази.
Ответ дляМаруська Му
О Боже( і що тепер робити? Дитина ще й така ранима, боїться
Пані з калабані• 16 августа 2023
Мазь офлокаїн на ніч під пов´язку, знеболює і витягує навть з під нігтя.
Цибуля була лишня.
Фляшка на трьох• 16 августа 2023
окситетрациклиновая мазь 5% с ветаптеки или синтомициновая 10% с обычной аптеки, но 1-я лучше
Секретница• 16 августа 2023
Это не панариций,а паронихий.Ванночки с солью комнатной температуры помогут сделать отток.Потом высушить и обрабатывать Бетадином,не закрывать повязкой.Мы таким образом избежали операции.
Я_канеша_извиняюсь• 16 августа 2023
Ответ дляInna_A
Добу не знімали пов´язку? Я ставила на ніч, вранці зняли, а обід ставили, і зараз на ніч зроблю.
Вночі поставила, наступної ночі зняла
Пару днів тому на нозі було.
Ответ дляСекретница
Дякую. Там ще не пробували. А на який день чекати покращення? Боюсь, щоб до кістки не дійшло
Секретница• 16 августа 2023
Ответ дляInna_A
Мы шли к хирургу вскрывать,но он сказал:давайте несколько дней Бетадином попробуем обрабатывать,если не поможет,тогда вскрывать.Лучше стало на 2 день.я уже не помню,раза 3 день обрабатывала.Я макала ватную палочку и обильно заливала ногтевое ложе.
Но это не отменяет посещение хирурга.
Ответ дляСекретница
Но это не отменяет посещение хирурга.
А Ви дитині робили? У мене просто алергія на йодовмісні препарати, то трохи боялась. Я читала про цей метод
Дуже дуже вумна• 16 августа 2023
Господи, владні будь що прикласти аби не допустити лікаря??
Моїй дитині вже двічі знімали ніготь і 1 раз чистили інший пальчик. Хоча зверталися наче вчасно , але оо так. Щец аналіз гною показав наявність стафілококу , ще й +АБ тепер
ТАЗератти• 16 августа 2023
Цибуля???? Ви в якому столітті застрягли?
Вже краще ванночки з сіллю і содою.
Але лікар - це найкраще!
Вже краще ванночки з сіллю і содою.
Але лікар - це найкраще!
Фіфачка• 16 августа 2023
Ванночка с соленой теплой водой. Намазать и потихоньку втереть синтомициновую мазь 10/. Это если на йод аллергия.
Маруська Му• 16 августа 2023
Ответ дляInna_A
Якщо почав виходити гній, то вже легше буде, може й не будуть різати, алелікар має подивитися.
Фіфачка• 16 августа 2023
Ответ дляInna_A
Це краще, ніж Вишневського?
Вишневского - вытягивает гной, а синтомициновая как антибиотик действует. Проверяла на себе, а подсказали в аптеке.
Ответ дляФіфачка
Ну я так розумію зараз саме треба гній забрати з ранки, щоб не різати. Я просто думала, що Вишневського або за добу допоможе або вже можна і не надіятись на геї
Фіфачка• 16 августа 2023
Ответ дляInna_A
Вы верно поняли. Гной вытягивает соленая вода. А мазь, к примеру синтомициновая или Левомеколь, уже останавливает воспаление.
Секретница• 16 августа 2023
Ответ дляInna_A
Ребенку,лет 5-6 было.Но у нас нет противопоказаний к йоду.
Бавовна• 16 августа 2023
У мене був у дитинстві . Вигнило майже до кістки , я від болю на стіну лізла вночі , а зранку до лікаря повели і він розрізав . Ще потім на перев´язки ходила . Якщо гній виходить , то вже добре . На собі не раз перевірено , що гарно знімає любі набряки і витягує гарно гній листя капусти . Помийте гарно , посічіть ножем або побийте кухонним молоточком . Привяжіть до пальця бинтом на ніч . На утро має все вийти і зійти запалення . Всіх дуже ’ рузумних ’ і ’ сучасних ’ прошу не турбуватися з дописами із сарказмом . Я написала із власного досвіду те що не раз допомогало мені і моїм рідним . А от пробувати це чи ні це вибір кожного свій .
Ответ дляБавовна
Дякую!! А боляче було як розрізав?
Бавовна• 16 августа 2023
Ответ дляInna_A
Дякую!! А боляче було як розрізав?
Якщо чесно то біль до розріру був набагато сильніший . Його пам´ятаю добре , а біль от розрізання вже забула . Ще один помню рецепт , але я його ніколи не використовувала , а от знайомим добре допомогло . У випадку коли не проривав довго прикладали до нього свій кал і обмотували на ніч . На ранок проривало .
Я_канеша_извиняюсь• 16 августа 2023
Ответ дляБавовна
Ви взагалі думаєте, що пишете?
Чи хочете, щоб дитина автора завтра із сепсисом була ?