Нічна ненажера• 16 августа 2023
чим витравити блох з квартири
Оцет і хлор не налякали, що далі? Пробую бутокс але вони все одно є. Хто стикався? Коли вони виздохнуть? Тварини (кішки) в квартирі вже немає і взагалі в тій квартирі нікого немає. Коли захожу вони мене кусають і скачуть на мене(((( то вже маю спец комбінезон
Админко• 16 августа 2023
це земляні ? зараз купу скарг чую від знайомих ...і в квартирах і в приватних будинках
Саджу все зарання• 16 августа 2023
Бутоксом двічі обробляла. Таке враження, що нові вилупилися. У нас у цьому році земляні
Помогалочка• 16 августа 2023
Неостомосан в зоомагазине покупала отлично работает ,его нужно развести в воде и все поверхности протирать
Два-три тижні і фсьо• 16 августа 2023
Поселіть в квартирі обробленого краплями кота, за пару днів зникнуть. ))
Принаймні, у мене це виявився єдиний дієвий спосіб, до того полчища бліх з підвалу набігали, нічим вивести не могли, навіть сходову клітку неостомазаном мили.
Рву и мечу• 16 августа 2023
Покупала в зоомагазине какие-то ампулы, разводила с водой и мыла полы. Где-то через месяц исчезли.
Рву и мечу• 16 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
У меня собака обработан каплями, не помогло🙂
Админко• 16 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
а не простіше тоді цими каплями намастити підлогу ?
Два-три тижні і фсьо• 16 августа 2023
Ответ дляАдминко
Та ну, ампула гривень 300 коштує. )))
Нічна ненажера
• 16 августа 2023
Ответ дляАдминко
там жила людина з кішкою і не доглядала ту кішку
Админко• 16 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Та ну, ампула гривень 300 коштує. )))
кіт дорожче обійдеться
Два-три тижні і фсьо• 16 августа 2023
Ответ дляАдминко
кіт дорожче обійдеться
Кіт + 300 гривень. )))
Не собі ж ті краплі на загривок наносити.
Нічна ненажера
• 16 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Та ну, ампула гривень 300 коштує. )))
бутокс по 8 грн я робила концентрований розчин але таке враження що вони не припиняють вилуплятись
Нічна ненажера
• 16 августа 2023
Ответ дляПополняю_Карму
вызвать санитарную службу
сказали 1600 грн і ще тиждень два будуть молоді вилуплятись тому не розумію як я оціню ефект від їх діяльності
Админко• 16 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Кіт + 300 гривень. )))
корм + наповнювач туалету + краплі
краще краплі на іграшку і переносити її з місця на місце
Админко• 16 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
може як вошей треба через тиждень травити ?
Два-три тижні і фсьо• 16 августа 2023
Ответ дляАдминко
корм + наповнювач туалету + краплі
Нє, там вся справа тому, що чи то кров, чи шкіра кота стає отруйною для бліх, а на самого кота краплі ніяк не впливають. Блохи ж іграшку кусати не будуть, хіба якісь обкурені.
Нічна ненажера
• 16 августа 2023
Ответ дляАдминко
може бо видно що нові молоді зʼявляються , вже я 3 тижні з ними граюсь останній тиждень бутокс пробую
Два-три тижні і фсьо• 16 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
Коли у нашого кота була остання стадія раку, то ті блохи буквально кидалися на нього, взагалі нічим вивести не могли, поки після його смерті нового не завели. Мабуть, від імунітету також залежить.
Нічна ненажера
• 16 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
100% колись взяла кошеня на вулиці то поки не вивела глисти блохи не уходили не від чого, пробувала різні засоби
Перловая Кашка• 16 августа 2023
я виводила ефірними оліями лимону, мяти і лаванди - роставляла по всій квартирі ватки, змочені в них. за 2 тижні зникли
Нічна ненажера
• 16 августа 2023
Ответ дляПерловая Кашка
ефірні олії дорогі чи звичайні? Бо в вівасані дорого
Нічна ненажера
• 16 августа 2023
Ответ дляКарамбОлька
Полину назбирайте та розложіть по полу.
я робила відвар то взагалі ніякого ефекту
Кукусики• 16 августа 2023
Полынь, пылесосить хорошо щели все и мягкие поверхности, хорошо если пройдете паром. Дихлофос, все закрыть, побрызгать и оставить на несколько дней. Оставляли ещё в розетках от комаров средства включенные в закрытых комнатах.
Кукусики• 16 августа 2023
Очень у многих знакомых они появились, у нас в частном доме в начале войны. Раньше никогда не было
Жена сантехника• 16 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
Треба двічі.
Дксь ч4рез тиждень повторити
Перловая Кашка• 17 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
Звичайні