Писец как меня это раздражает. Ненавижу! Звонки и сообщения ... слава богу есть хоть месенджеры что можно не брать трубку
Ненавиджу.
Особливо дзвінки у двері без дзвінка по телефону. Сусіди: здрастє з пирогом, або відправляють дитину саму, або за склянкою цукру, або бабусі які понатискали щось по телефону.
Ще гірше: подружка, яка постійно пише і пише у вайбер, шле якісь посилання.
(Інтроверт )
Ірина_1990• 16 августа 2023
Очень бесит, если звонит неизвестный номер,или свои без предупреждения
Ответ дляІрина_1990
Лайк 😎
Ответ дляRosewo
тоже терпеть не могу звонки. Т.к. если звонят, значит это будет меня напрягать, ведь всё, что меня бы не напрягло, можно написать в мессенджер и подождать пару часов/дней пока я отвечу
Гениально!!
GORCHITZZA• 16 августа 2023
Ответ дляvinika
Аналогично. Никогда не шарахалась незнакомых номеров. Тел просто без звука с 21 до 9.
Перезвоню, отпишусь с 9 до 21
Так, в мене теж на беззвучному, бо бісить))) а в роб час навіть рада незгайомим номерам. Але на роб.номер
Ответ дляGORCHITZZA
Ну в мене своя робота та мої 2 номери. Трошки підбішує, коли дзвоннять на оба номери за раз.
Якщо я невідповила на один, невже я візьму на другий сію секунду?)
gray_white• 17 августа 2023
Дзвінок, коли я сіла їсти — це страшне знущання)))
А так мені краще за 2 секунди вирішити по телефону, ніж переписуватися по півднЯ