Kucjaka• 17 августа 2023

Чи можна зараз отримати безкоштовне житло і виплати?

Remensa• 17 августа 2023
Де?
Ви звідки?
автор Kucjaka • 17 августа 2023
Ответ дляRemensa
Де?
Ви звідки?
Я в Україні, цікавить Чехія.
Vertonik• 17 августа 2023
Смотря где. Вот допустим свежая информация по центру

🇺🇦 Зміна у наданні державного гуманітарного житла в Центральночеському краї❗
ℹ З 1 вересня 2023 року державне гуманітарне житло надається лише у KACPU в Кладні та у KACPU в Кутній Горі.
Інші KACPU в Центральночеському краї та KACPU в Празі не надає державне гуманітарне житло.
👉 Якщо під час подачі заяви на тимчасовий захист ви хочете також подати заяву на отримання державного гуманітарного житла, подавайте заяву про надання тимчасового захисту у KACPU в Кладні або у KACPU в Кутній Горі.
👉 Більш детальну інформацію можете знайти на Інформаційному порталі для іноземців https://frs.gov.cz/uk/zmena-pridelovani-statniho-h...
автор Kucjaka • 17 августа 2023
Ответ дляVertonik

Дякую.
Remensa• 17 августа 2023
https://czechia.mfa.gov.ua/news/dopomoga-gromadyan...
Remensa• 17 августа 2023
Моя знайома живе в Чехії з минулого року. Житло безкоштовне але страшне. Общага. Працює але знімати нормальне дорого там.
автор Kucjaka • 17 августа 2023
Ответ дляRemensa
Цікавлять чи є хоч якісь виплати?
_molena_• 17 августа 2023
Ответ дляKucjaka
Цікавлять чи є хоч якісь виплати?
Так, виплати є, і на дорослих, і на дітей. Якщо ви вперше заїжджає в Чехію вам можуть надати соціальне безкоштовне житло на 150 днів.
Птица-синица• 17 августа 2023
Ответ дляKucjaka
Цікавлять чи є хоч якісь виплати?
Первые полгода будут, потом снимут, если Вы не инвалид, не пенсионер или не мама с маленьким ребенком.
автор Kucjaka • 18 августа 2023
Ответ дляПтица-синица
Яка сума?