Смотря где. Вот допустим свежая информация по центру
🇺🇦 Зміна у наданні державного гуманітарного житла в Центральночеському краї❗
ℹ З 1 вересня 2023 року державне гуманітарне житло надається лише у KACPU в Кладні та у KACPU в Кутній Горі.
Інші KACPU в Центральночеському краї та KACPU в Празі не надає державне гуманітарне житло.
👉 Якщо під час подачі заяви на тимчасовий захист ви хочете також подати заяву на отримання державного гуманітарного житла, подавайте заяву про надання тимчасового захисту у KACPU в Кладні або у KACPU в Кутній Горі.
👉 Більш детальну інформацію можете знайти на Інформаційному порталі для іноземців
Ответ дляVertonik
Дякую.
Птица-синица• 17 августа 2023
Ответ дляKucjaka
Цікавлять чи є хоч якісь виплати?
Первые полгода будут, потом снимут, если Вы не инвалид, не пенсионер или не мама с маленьким ребенком.