Экспертиза• 17 августа 2023
Где в Киеве подростку купить одежду в школу?
Такой рост уже, что в магазинах детской одежды всё маленькое. А в взрослом большое. Особенно проблема со штанами
Плету корзинки• 17 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Підкажіть, будь ласка, магазини, тц в Києві з одягом для дівчинки 10 р. Ми будемо проїздом на вихідних, то куди порадите заїхати подивитись?
Смик, OVS, Waikiki, Benetton, Mango, Reserved - вам в трц треба
Леді Душка• 17 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
В тц Республіка є вибір підліткового одягу?
Плету корзинки• 17 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Sinsay є з того, що пам‘ятаю,
Зайдіть на їх сайт, зазвичай на сайті трц є перелік,
Cropp і House теж для підлітків супер