Асталависта бэйби• 17 августа 2023

Медейра на нивках заражає своїх клієнтів молочницею!!

Я створювала тут вже про це тему, але не хотіла вказувати клініку бо думала можливо дійсно алергія на щось, але ні! Їм написала, але вони мене ігнорують тому напишу тут, щоб ніхто не попався на це!
Пішла у вівторок на прийом зі скаргами на опущення матки (не хотіла писати того разу деталі бо інтимно), але я була здорова! Жодних виділень, нічого не турбувало! Просто перевірити чи все ок. Він побачив ще там що шийка неправильної форми і запропонував операцію. Сам огляд рукавичкою був дуже болючим, далі сказав що поставив дзеркало для незайманих (але чи це правда таке є?), сказав, що зі мною в цілому все добре лише шийка неправильної форми і треба її підрізати. Після огляду трохи кровило, потім трошки пекло і тягнуло. Ввечері з’явились виділення творожнисті! Лікарю написала назначив свічки!! 🤯 від молочниці! Я йому пишу, що до прийому в мене все було чудово, лише після почався дискомфорт і виділення і ось що він мені відповів……. Нікому не бажаю такого зла 😭😭😭
Додаю фото висновку прийому, номер телефону лікаря замазала.
автор Асталависта бэйби • 17 августа 2023
Ответ дляКурочка
Так быстро бы не проявилось. Другие пути заражения исключает, мужчина?
Після огляду сексу не було. Жодних маніпуляцій не було( але відчуття печіння з’явилось одразу на огляді
Курочка• 17 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Скільки мене до цього дивились, жодного разу не «прокидалась» вона..
И не должна вам пишут глупость.
Сдайте с партнёром анализы на грибы
Курочка• 17 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А за пару недель до?
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну так до этого раза вас наверное и не больно осматривали и не кровило ?
Так!! Завжди все плавно, акуратно було…
Примарочка• 17 августа 2023
Ответ дляГубки-уточкой
носите свои зеркала всегда
в платную еще и со своим? давайте еще врача пожалеем.
Ответ дляКурочка
А за пару недель до?
Звичайно було, але ні виділень, ні дискомфорту, нічого не було. Потім місячні, все добре було..
Не служанка• 17 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Поясніть будь ласка чому в інших клініках вона після прийому не починалась, а тут почалась?
Стрес, гормональний збій, матеріал рукавиць, і ще безліч вірогідних причин
Скокмоно - стокнуно• 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
У мене основные питания - чому до гінеколога ви йдете без одноразового оглядового стерильного пакета?
Пішли б з ним, проблем би не було.
Він коштує 50 грн
Вы наверное шутите? Зачем это покупать?
Смешнюча• 17 августа 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Вы наверное шутите? Зачем это покупать?
Потому что я не знаю частная клиника это или нет.
ЖенаАйтишнеГа• 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Пішли б з ним, проблем би не було.
Він коштує 50 грн
В платных клиниках это все должно быть, иначе смысл идти в платную клинику
Кринжова баба• 17 августа 2023
То у вас індивідуальна реакція . У мене постійно після огляду дискомфорт там . Не важливо приватна клініка чи державна. Все стерильне при мені відкривається.
Губки-уточкой• 17 августа 2023
Ответ дляПримарочка
ну лечите автору молочницу,или мнительность
Кринжова баба• 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Ви точно смішнюча
Глас_Народа• 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
ТОВ Медейра? Державна?
Стефанія• 17 августа 2023
никогда не ходила и не пойду к мужчине гинекологу
Кудряшка Сью• 17 августа 2023
Саме в Медейру... я більше ніколи не ходила б. Як лікар я була вражена рівнем освіти ’гінеколога’, а також його уявленнями про припустиме й неприпустиме в роботі з пацієнтами.
Добра всем!• 17 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
В мене таке було від УЗІ інтравагінального. Причому, лікар при мені одягав презерватив, новий розкривав. Перший раз думала співпадіння, а пізніше зрозуміла, що алергія саме на ці презервативи. Я ходила досить часто на фолікулометрію. Так що, якщо рукавички та інструменти чисті то у вас реакція своя.
В мене теж буває. Чи то на презерватив, чи на змажчувач.
Айпишница• 17 августа 2023
Ответ дляГубки-уточкой
носите свои зеркала всегда
Я как-то принесла , отдала стоя перед креслом. Она разорвала кулёк, вышла...не знаю, что она с содержимым пакета делала.
Но это было не в частной клинике.
Carin• 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Пішли б з ним, проблем би не було.
Він коштує 50 грн
Сегодня даже гос.центры снабжаются зеркалами, перчатками и салфетками.

Цена этого копейки, я не думаю, что автору подложили б/у. А если там такой срачельник, тогда нужно переживать за абсолютно все, в том числе и как мазки набирали и за стул, на к-ром автор сидела во время приема.
Айпишница• 17 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
То же самое могу сказать и о частной клинике ’Моя семья’ на Подоле
ЦібаФу• 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Пішли б з ним, проблем би не було.
Він коштує 50 грн
Ви така дивна…
Смешнюча• 17 августа 2023
Ответ дляCarin

На стул что-то стелили
Ноунэйм• 17 августа 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Вот . У меня тоже самое всегда было после узи с их презиками. Я автору писала еще в первой теме это. Пока не стала ходить со своими презервативами , постоянно после такого узи был дисбиоз. Так что причем здесь клиника .
Увы, это индивидуальная реакция. Я тогда реально чуть не чокнулась пока поняла в чем проблема
МастерЮля• 17 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Лікар відповів, що це скоріше за все вона…
А що це може тоді бути? Нічого не було, а після прийому такі виділення…
він не відповів що це ви в нього заразилися.
так, це молочниця, що він і підтвердив, але до чого тут конкретно цей лікар? Отримати за кілька годин молочницю - це смішно.
Ответ дляМастерЮля
Дай Бог вам з цим не стикатися в цьому житті!
МастерЮля• 17 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
З цим рано чи пізно стикається майже кожна жінка. Прям трагікомедія, а не молочниця
Ответ дляМастерЮля
Для мене так. Ніколи не думала, що після огляду таке може бути. Здоровою йдеш до лікаря, виходиш хвора
Коли мовчу- приємна жінка• 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Значить набір повинні були при авторові розкрити , а вона проконтролювати це.

Якщо набір одноразовий - молочниці взятись немає звідки.
Потрібно тоді згадувати де купалась, милась, з ким секс був.
молочниця може вилізти через проблеми жкт.
від прийому антибіотиків.
які милась/купалась?
PmB• 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Я не знаю частная это клиника или нет.
В гос многоразовый.
А зачем вы долумываете если автор все написала ??
PmB• 17 августа 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Вы наверное шутите? Зачем это покупать?
Видите что это было основное питание у дамы