Асталависта бэйби• 17 августа 2023

Медейра на нивках заражає своїх клієнтів молочницею!!

Я створювала тут вже про це тему, але не хотіла вказувати клініку бо думала можливо дійсно алергія на щось, але ні! Їм написала, але вони мене ігнорують тому напишу тут, щоб ніхто не попався на це!
Пішла у вівторок на прийом зі скаргами на опущення матки (не хотіла писати того разу деталі бо інтимно), але я була здорова! Жодних виділень, нічого не турбувало! Просто перевірити чи все ок. Він побачив ще там що шийка неправильної форми і запропонував операцію. Сам огляд рукавичкою був дуже болючим, далі сказав що поставив дзеркало для незайманих (але чи це правда таке є?), сказав, що зі мною в цілому все добре лише шийка неправильної форми і треба її підрізати. Після огляду трохи кровило, потім трошки пекло і тягнуло. Ввечері з’явились виділення творожнисті! Лікарю написала назначив свічки!! 🤯 від молочниці! Я йому пишу, що до прийому в мене все було чудово, лише після почався дискомфорт і виділення і ось що він мені відповів……. Нікому не бажаю такого зла 😭😭😭
Додаю фото висновку прийому, номер телефону лікаря замазала.
Губки-уточкой• 17 августа 2023
носите свои зеркала всегда
АгатаХристя• 17 августа 2023
Жаль, что мы не в Европе. Чтобы врач на Вас подал в суд за клевету
Смешнюча• 17 августа 2023
У мене основные питания - чому до гінеколога ви йдете без одноразового оглядового стерильного пакета?
Пішли б з ним, проблем би не було.
Він коштує 50 грн
Угги в горошек• 17 августа 2023
Перчатки и зеркало при вас вскрывали?
Неновая почта• 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Пішли б з ним, проблем би не було.
Він коштує 50 грн
так це ж приватна клініка. там набір включено у вартість
Ноунэйм• 17 августа 2023
В мене таке було від УЗІ інтравагінального. Причому, лікар при мені одягав презерватив, новий розкривав. Перший раз думала співпадіння, а пізніше зрозуміла, що алергія саме на ці презервативи. Я ходила досить часто на фолікулометрію. Так що, якщо рукавички та інструменти чисті то у вас реакція своя.
автор Асталависта бэйби • 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Пішли б з ним, проблем би не було.
Він коштує 50 грн
Бо не знала цього. В приватних клініках забезпечують мене запевняли
Викликаю на дебати• 17 августа 2023
Ми колись дитину повели до ортодонта
Залізла пальцями в рот
Наступного дня дитина вже в Боярці з гнойною ангіною
Розрізали все чистили ((((
Йцфыяч• 17 августа 2023
Молочниця це умовно патогенна флора, вона з вами завжди.
Заикальница• 17 августа 2023
От наче ж доросла жінка, до гінеколога вже ходить, а елементарного не знає
Ноунэйм• 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Пішли б з ним, проблем би не було.
Він коштує 50 грн
В приватну клініку вы ходите і з власним пакетом?
Смешнюча• 17 августа 2023
Ответ дляНеновая почта
Значить набір повинні були при авторові розкрити , а вона проконтролювати це.

Якщо набір одноразовий - молочниці взятись немає звідки.
Потрібно тоді згадувати де купалась, милась, з ким секс був.
Пилосмок працює• 17 августа 2023
Блин, я думала Вы про проститутку какую-то с Нивок. Зашла почитать как молочница у мужчин проявляется. А это оказывается клиника.
Стрекоза любви• 17 августа 2023
Автор, я не знаю, що сказати навіть. Якщо вони користуються своїми інструментами багаторазовими, то є тільки одне - це недосконала стерилізація. Але чи можливе таке?
У вас до цього колись молочниця була?
Ответ дляУгги в горошек
Перчатки и зеркало при вас вскрывали?
Ні(( мене відправили роздягатись за ширму. Тоді зайшов в рукавичках…..
Нога на ногу• 17 августа 2023
Ответ дляАгатаХристя
Или наоборот, кстати)
Кондуктор маршрутки• 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Пішли б з ним, проблем би не було.
Він коштує 50 грн
Пц, я хожу в частную клинику и там при мне открывают одноразовый набор. Еще я на носила туда зеркала и перчатки.
ГоловнаЯ• 17 августа 2023
Не думаю, что это он заразил
Неновая почта• 17 августа 2023
Ответ дляСмешнюча

ну як немає, елементарно алергія на той самий латекс чи нітрил, чи автор щось не то поїла і т.д., лікар має бути повним дурнем аби лізти туди НЕ стерильним перчатками чи інструментом
Смешнюча• 17 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я в принципе о том, что если автор проконтролировала, чтт при ней вскрыли набор - то явно не из клиники молочница.
Ответ дляСтрекоза любви
У вас до цього колись молочниця була?
Так, була. Півтори роки тому. Я про неї забула здавалось назавжди… Але до прийому в мене все було чудово! І лікар потім після прийома підтвердив, що якщо є зуд це з’явилася вона, але до цього не було жодних виділень! Ну от як 😭😭😭
АгатаХристя• 17 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Смиритесь. Если она у Вас была однажды-она с Вами навсегда
Замріяна• 17 августа 2023
Молочниця не проявляється через півдня
Ответ дляСмешнюча

Ні. Я повністю довірилась лікареві(( не знала, що це треба контролювати
Ответ дляЗамріяна
Молочниця не проявляється через півдня
Лікар відповів, що це скоріше за все вона…
А що це може тоді бути? Нічого не було, а після прийому такі виділення…
Маю натхнення• 17 августа 2023
Ответ дляПилосмок працює
И я думала какое имя экзотическое у барышни
Свій варік• 17 августа 2023
Як молочницею можна заразити якщо це ваша мікрофлора яка просто буйно розрослась?
Ответ дляЗамріяна
Молочниця не проявляється через півдня
А якщо вона була вже, то чому сказав, що я здорова? Мав би сказати хоч щось! Виділень не було, все було чистенько до прийому!
Ответ дляСвій варік
Поясніть будь ласка чому в інших клініках вона після прийому не починалась, а тут почалась?
Свій варік• 17 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Та молочниця від чого тіки не може бути, від солодкого від стресу від тампонів від антибіотиків.
Від вагітності.