Мой завтрак• 17 августа 2023
Які чоловічі вишиванки вам подобаються?
Все питання
Просто болталка• 17 августа 2023
Тут показувала якось жінка для сина купила. Дуже оригінальну, колір хакі. Виробника я нажаль не запам´ятала.
Чесно брешу• 17 августа 2023
Просто болталка• 17 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
У Зеленского была косоворотка, 2021 г. Вспомнилось.
Він ще той малорос
Советничаю тут• 18 августа 2023
Ответ дляСірничок
Етнодім, Сварга. Чоловікові купувала льняну в Етнодім
Кольори не вимились? Дуже мнеться? Сіла після прання?
Дякую. Мені теж подобаються ці марки, правда, не дешево, але гарні дійсно
Сірничок• 18 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Не вимилися, після прання не сіла. Мнеться як і весь льон, мабуть ) Але якісна реально. Ось таку купувала, тільки темно-синю з чорною вишивкою
любименькая• 18 августа 2023
Мой завтрак
• 18 августа 2023
Ответ длялюбименькая
А мені ця сподобалася. Вона зроблена під сорочку та вишивка прикольна.
Класна