Пушка заряджена• 17 августа 2023
Чи буває крепатура від плавання?
Сьогодні якось захопилась і переплила Дністер туди-назад. Зараз відчуваю легку ломоту у тілі, але схоже і на застуду. Від плавання ніколи не мала крепатури, але більше км і не плавала. У вас бувало?
Завжди з рушником• 17 августа 2023
Буває,якщо м´язи не прогріті. В мене навіть зимою після бані, і пірнання в Дніпро буває крепатура
Пушка заряджена
• 17 августа 2023
О, дякую, дівчата. А то завтра дорога, переживаю, щоб не захворіти
Пушка заряджена
• 17 августа 2023
Ответ дляМасяня Я
Завтра ви можете не встати через креатуру, посилений спорт у вас був.
Та думаю, що встану. Я звична до навантажень. Але не до плавання, бо нема де. То тіло, мабуть, у шокові трохи . Та все-одно такий кайф, закохалась у Дністер
Масяня Я• 17 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
Так, тіло ваше в шоці. Бажаю вам сил, щоб встати завтра.
Пушка заряджена
• 17 августа 2023
Ответ дляМасяня Я
Дякую♥️