Кубик Рубика• 17 августа 2023

Можливо є люди, які можуть щось сказати

Ортопеди, травматологи, може у когось є чоловік, який скаже щось.
Були у лікаря. Порекомендували нам його. Сказав, що коліно не має боліти, що здорове, типу курсом таблетки пропити. Сказав, що коліно здорове, і треба просто спостерігати. Але біль є. Він каже, що болі не має бути, бо людига молода. Я не зовсім може щось розумію, але хіба це здорове коліно? Є кт і мрт. По цим висновками є діагнози і рідина у коліні, але лікар сказав, що не має боліти. Що робити, я не знаю.
sky-labs• 17 августа 2023
Если у вас ревмопробы в норме, то это артроз.
Страдает именно этот сустав по какой-то причине. возможно была травма, может именно эту ногу нагружали больше.
Лишний вес у вас есть?
Хрящевую ткань в любом случае нужно поддерживать всю жизнь.
Какое лечение вам прописали?
автор Кубик Рубика • 17 августа 2023
Ответ дляsky-labs
Лишний вес у вас есть?
Какое лечение вам прописали?
Мені лікар ніякого лікування не прописав. Він просто сказав, що я молода і артроз не має бути. Чого саме за артроз я з ними говорила, бо сестра військова і показувала ще до консультації ортопедаттам на місці мої кт і мрт. Він сказав, що коліно треба лікувати, щось там про плазму і т.і.. Я пішла до ортопеда по рекомендації, він сказав, що молода і коліно не має боліти. Хоча, не сказал б що я молода
автор Кубик Рубика • 17 августа 2023
Ответ дляsky-labs
Лишний вес у вас есть?
Какое лечение вам прописали?
Травми не було
sky-labs• 17 августа 2023
Ответ дляКубик Рубика
Просто ортопед не ваш специалист.
sky-labs• 17 августа 2023
Ответ дляКубик Рубика
Травми не було
Начинайте пить глюкозамин с хондроитином, магний постоянно, коллагены всех типов, кремний, вит.С, серу, достаточно пейте воды (хрящи в своей структуре имеют воду).
Хорошо бы проверить минеральный обмен (включая бикарбонат), рН крови.
Не вмію заміряти• 17 августа 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
ехать в профессору Лоскутову в Днепр!! он БОГ!!
Ага, и тысяч так 150 сразу прихватить