Ліньки гуглить• 17 августа 2023

Вкусные конфеты атб

Вкусные в АТБ по акции
Стоили 220грн кг, сейчас 120грн кг
Чу Ча• 17 августа 2023
Смачні!

КрестьянинДиор• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
АТБ и вкусно понятия не совместимые. А дату покажите?
Серйозно? Такий самий магазин як і всі)
Лиса91• 17 августа 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Я там беру лише отакий рахат-лукум, дуууже смачний
і ціна на нього огогоо!!!
КрестьянинДиор• 17 августа 2023
Ответ дляСіточка
Конечно. Только так. И если акция ,то только просрочка.
Що за маячня. Кума робила і там їх так жарили за протерміновані продукти, що вам і не снилося! І зп знімали. Аєв атб з цим строго
фан L.O.S.T.• 17 августа 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Так, у них там перевірки через день, яка просрочка
Ane4ka-9cee• 17 августа 2023
Ці не пробувала, а ось ці обожнюю
ТаПрямТам• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
На майбутнє, порада від працівниці АТБ: така скидка на цукерки, шоколад, якщо термін майже вичерпано.
Ну и что?

ТаПрямТам• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А вони по 220 гривень, а скидка 50%? Ні, тоді про що питання?
По 140грн и скидка 50%
Тундиринда• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вони ще дорожчі виходять, та й вага по 85 грам, і буває скидка 38 або 40 %
Тундиринда• 17 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
Ну всё, советчицы увидели слово АТБ, понеслись фантазии про просрочку и вообще соседка одноклассника маминой портнихи сказала, что на заводах отдельные линии для АТБ где продукция изготавливается с нарушением норм и совсем из других продуктов, да-да
В АТ багато непоганих продуктів, але на одному з заводів я працювала, то там треш. Але й продукт такий собі, кетчуп. Я їх і раніше не любила, а зараз відвернуло назавжди.
Тундиринда• 17 августа 2023
Ответ дляСіточка
Ну вы знаете, я бы не была так категорична. Человек посоветовал конфеты со скидкой. И если они вас заинтересовали, поблагодарите и идите смотрите дату перед покупкой, подходят они вам или нет.
П.с. вхожу в тот процент людей, которые не обращают внимание на дату развесных конфет.
Я з Вами
Кузякин• 17 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Вы людей за дураков держите? Обычно люди смотрят сроки перед покупкой. При желании, даже у развесных конфет можно узнать дату.
Срок.
Тундиринда• 17 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вони теж по 120 грн/кг? Не забувайте, хтось дорожче не може дозволити собі цукерки.
Ага, можна монблан по 440 за кг. Був в варусі весною по акції за 280, я купила
Тундиринда• 17 августа 2023
Ответ дляЛиса91
і ціна на нього огогоо!!!
Так і звичайний зефір зараз від 150 грн за кг
Пез Году Неделя• 17 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Какой марки, хотя бы завуалированно напишите.
Тундиринда• 17 августа 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Бачте, вони дають замовлення різним виробникам, а ті упаковують в пачки своя лінія. Це один з таких консервних заводів.Менеджер розповідала, скільки коштує на виставках перше чи друге місце, в тисяч доларів .
Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 августа 2023
Ооо. Скільки співробітників і поціновувачів АТБ набігло))) Совєтчиця у всій красі: айфон 14, парфуми виключно нішеві, речі брендові, а цукерки в атб по акції)
Тундиринда• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А чого ні? Ви самі дорожчі купуєте і ніколи по акціях? За Вас рада, та багато людей живуть дуже скромно.
Пез Году Неделя• 17 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Дякую. А який кетчуп можна їсти?

КрестьянинДиор• 17 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Але всеодно тут на форумі краще знають!
Тундиринда• 17 августа 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Дякую. А який кетчуп можна їсти?
Коли я дізналася, що туди входить, бо в кабінеті була разом з менеджером по поставкам, то крохмаль, цукор третього сорту і фарбник, то ще фігня, а от аромат, ідентичний натуральному томату- це сильно! Тому і пасту томатну зараз беру італійську, дуже смачна, є в атб і в варусі, точно натуральна, бо там би вже закрили завод, якщо щось не так.кктчупи не їм, а чоловік і син їдять, купують різне, любили Торчин, але його наче немає зараз ніде. Тому тільки домашній, помідори з спеціями.
СкумбріяП8• 17 августа 2023
Ответ дляЛиса91
і ціна на нього огогоо!!!
10 грн штучка виходить, ну я солодкого не їм багато, то мені 1 шт в день вистачає ))
Бабця в мештах• 18 августа 2023
Ответ дляСіточка
Вот вы смеётесь, а я когда писюхой была - так и считала, и вообще для меня купить что-то по акции было противно и унизительно, как на помойке порыться, считала что это так неликвид малоимущим сплавляют а теперь выросла и чтобы я что-то купила не по акции - это исключительный случай, когда уже нуууу вообще никак не обойтись без этого))))
Бабця в мештах• 18 августа 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Наша продукция продается в АТБ, подтверждаю, у них с этим очень жёстко, сроки, условия хранения, транспортировки, температурный режим - все бдится очень пристально
КрестьянинДиор• 18 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
Просто тут деякі пишуть аби тільки ляпнуть щось. В атб скільки купувала все свіже, бо вже взагалі зробили з нього магазин поганої якості. Хороший магазин, купцю все, крім мяса і риби