Треба ось так• Изменено 17 августа 2023
А де ви купуєте Кіліан
Хочу Кіліан Принцесу, але де купити оригінал? В Україні довіра лише до Брокард. Але там дуже дорого. Де ви купували свій аромат?
Треба ось так
• 17 августа 2023
Ответ дляD A M I A N I
Брокард(маю скидку 20%), Мейкап. Де дешевше там і купляю.
От на Мейкап зараз найдешевша ціна, але так часто тут читаю, що там підробки...
D A M I A N I• 17 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Ще жодного разу там підробки не купила. Там і Амуаж і Кіліан беру і ще всяке різне.
Треба ось так
• 17 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Всю парфюмерию и уход покупаю за рубежом.
Я за кордоном ніколи не була і поки не збираюсь. Можливо онлайн замовити можна?
D A M I A N I• 17 августа 2023
Ароматека як варіант ще. Там також скидку 20% маю, але там і зі скидкою дорожче часто получається як на Мейкапі.
Шальная коклетка• 17 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Никогда не видела здесь приведенных доказательств того,что на мейкапе купили подделку. Только слова.
Страхованная• 18 августа 2023
Купувала в німецькому Бройнінгері весною за 205€, був купон на знижку.
Зараз вже дивилася Кіліан коштує 245€🤦🏼♀️
Угадайс• 18 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Весь час купую на мейкапі, вже 2 роки так точно. Раніше на Брокарді купувала, все однакове, один в один парфюми. Якщо на мейкапі підробки, то і в Брокарді .
Білий Лосик• 18 августа 2023
Я на мейкапе постоянно попадала на подделку;( есть флаконы настоящие, покупала заграницей! Сравнила даже по наклейке! Сейчас очень удобно, беру на распив) красота) нагребла себе кучу пробников и если нравится, беру уже флакон! В инстаграме магазинчик Parfuland_ там 100% оригинал, хозяйка магазина сториз постоянно с выставок ведет в Милане! Очень советую, я там уже беру много лет
А я з косою• 18 августа 2023
Ароматека брала, но сейчас там цены какие о конские
Видела Киллиан в Бомонде, цена норм (были скидки) там тоже оригинал, если решу повторить буду там брать
Свекруховна• 18 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Для этого сообщения тема и создавалась?
Білий Лосик• 18 августа 2023
Ответ дляСвекруховна
Для этого сообщения тема и создавалась?
В смысле? Попросили посоветовать, посоветовала! Килиан беру там! Apple brandy обожаю, попробуйте )