Пригощаю кашею• 18 августа 2023
Чоловік вдома хєрой, а сусідям слова не скаже.
Чоловік - бородате створіння вагою під 140 кг, волохате і притрушене, в кращих традиціях домашнього аб’юзу (чому я досі не пішла? - то як у всіх, 100500 відмовок… але вже дуже над цим думаю) Зараз в сусідів знизу п‘янка, два чувака і подруга, всі шмалять, як паровози, під всіма нашими трьома вікнами по черзі, плюс ржуть, кричать і далі по списку. Час - третя ночі. Я робила зауваження, на мене їм пофіг. Прошу чоловіка: скажи їм будь ласка, мене вони не слухають, бо в їх очах мужик матиме більший авторитет, ніж я, бо це порушення ком.години як мінімум, і взагалі на таке можна викликати копів. Він мурчить, що нічо не може зробити і взагалі, тих сусідів ледь чути. Ну так, звісно. Пішла на балкон. Дивлюсь, все вірно, це ті самі сусіди, які нам життя дають і іншими днями. Кажу, іди подивись, це вони. Він іде на балкон, щось там тупить с хвилину, вертається і каже, мов, я припиздяне, маю попуститися, а він нічого не знає, не чує, не бачить, і взагалі пішов і захропів. В нього так завжди… Вдома він хєрой, може і хліборізкою по підлозі протерти, і у виразах не стісняється, а на люди в нього язик у сраці завжди….
Пані з калабані• 18 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Ух! Дякую… тільки б нарешті наважитись на це!…
Совет из разряда дурацких. Но посмотрите серию ’Ментов’ ’Исчезновение’, 3 сезон, 23 серия. Как раз про семейное насилие и закономерный, но очень печальный итог. Знаю, что сериал кацапский, но его снимали давно, и актерам за просмотр старых серий уже никто не платит.
Ответ дляПригощаю кашею
Тоді це точно як мінімум порушення умов комунального співіснування. Знаєте, коли більшість ночей і так постійно тривоги, обстріли, а тут видалась тиха нічка, і все одно знайдеться той, хто зробить відпочинок не можливим, це уже занадто, як думаєте?
Багато двіжухи дуже. І слів. Викликали б в 22 поліцію, яка проблема?
Продаю витрішки• 18 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Тут складніше… я не хочу жити в цих умовах, мені це не подобається. Звісно, якби в мене були знайомі, чи якась подруга, було б легше. Але чоловік так влаштував і життя так склалося, що в мене немає нікого поруч. Це зупиняє. Бо є тільки чоловік. І в цьому вакуумі, коли немає з чим порівняти, то стирається межа дозволеного…
А родители есть?
Salsa-24da• 18 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Кажется я начинаю понимать вашего мужа))
Salsa-24da• 18 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Думаю, треба хоча б два рази попросити по-людські, а вже потім викликати, як не допоможе
Так попросите?
Что просить по-людски не надо быть 140 кг весом)
Можу брикнути• 18 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Шум за рівнем децибел хіба не вважається порушенням? Особливо якщо вони то виконують на балконі і біля відкритих вікон, бо туди ще ж треба курити раз на 10 хвилин…?
ну не комендантську ж голину вони порушують, арторе
Аноним Советчик• 18 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Я зрозуміла… По ходу в мене великі проблеми, і сусіди то лише вишенька на торті….
Дошло наконец то
Отчебучкина• 18 августа 2023
Ого вы на мужа наехали.
Что он весит так много - тоже ваша вина. Я своего гоняю, да и он по жизни холерик.
Не нравятся соседи- шум - полиция- если боитесь предупреждать- просить.
Курить могут в своей квартире, мы тоже мучаемся, к нам дым поднимается. Это проблема многоэтажек.
Столічна штучка• 18 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Я впевнена, що психолог скаже те саме, що і всі зараз тут у гілці: треба від нього йти. Оце саме складне. Піти. Розвестися, і зробити так, щоб він не міг дотягнутися…Бо він обіцяв мені життя скалічити, якщо подам на розлучення…
Да вы никогда не уйдете,вас все устраивает,просто захотели поговорить
Я вижу что не уйдете
Пригощаю кашею
• 18 августа 2023
Ответ дляОтчебучкина
Ого вы на мужа наехали.
А з чого ви взяли, шо це вина? Ви думаєте, м‘язи легкі, чи що?
Пригощаю кашею
• 18 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А родители есть?
Номінально є, в оркостані. Адепти руського міра.
Пригощаю кашею
• 18 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Так попросите?
Ви тему читали взагалі? Я просила, на мене не відреагували.
Salsa-24da• 18 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
А на мужа отреагируют?
Вызывайте полицию, если они нарушают общественный порядок.
Если нет, то успокаивайтесь и ложитесь.
Не устраивайте концерты ни мужу , ни людям.
Если нет, то успокаивайтесь и ложитесь.
Пригощаю кашею
• 18 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
А на мужа отреагируют?
Если нет, то успокаивайтесь и ложитесь.
Ви, схоже, адепт бурних п‘яних вечірок вздовж цілої ночі. Проходьте повз, не затримуйтесь. І якщо вже ви заговорили про концерти, то схоже, то ваша метода, що багато про вас говорить.
месяцкие• 18 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Как вы установили уровень децибел?