Бідося• 18 августа 2023

Школи за кордоном відверто слабкі?

Моя подруга - вчителька. Підробляє репетитором, зараз багато учнів у неї, що повернулись з-за кордону, батьки вирішили "підтягнути" дітей. Вона в шоці від низького рівня знань дітей, особливо молодша школа. Діти не дурні, розвиток, інтелект в нормі, а таке враження, наче ніхто з ними взагалі не займався, не знають елементарних речей зі шкільної програми. У неї багато колежанок також підробляють репетиторством, також помітили такий факт. Можна було б списати на незнання мови, але деякі діти були в інтеграційних класах, деякі - вже досить пристойно мову знають. Тепер, здається, я розумію, чому у багатьох, хто за кордон виїхав, діти в українських школах дистанційно продовжують навчатись......а то все думала - навіщо так навантажувати дітей.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляМурзилка
Ну, во-первых, не кАтируется, а кОтируется. Первый раз думала опечатка, а во второй вы также написали, т.е. не опечатка. Во-вторых, банановой республикой нас почему считают ? Может на это есть причины ? И попробуйте в Европе отучится в ВУЗе - это не наши ВУЗы, далеко не наши
Толку что отучились? Правил гигиены не знают, на все выписывается нурофен. Не поголовно так, но это общая практика.
Хожу к стомалогу из Казахстана. Была раз у местной - сгимок делает, зубы не смотрит - вы здоровы, ничего лечить не надо. Пришла к этому - каждый зуб пересмотрел 1 кариес пролечил, 2 остальных под наблюдением. Ой, да что рассказывать, почитайте каналы в ТГ, с первых уст услышите.

автор Бідося • 18 августа 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тема плавно перешла в медицинское русло.
И возникает тот же вопрос что и с образованием. Продолжительность жизни в Европе с плохой медициной лет на 15-20 выше, чем в Украине с хорошей медициной.
Не странно ли?
Ні, це не дивно. У них вища якість життя, менше стресів, краща реанімація. От і весь секрет.
После 18• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
У нас деколи нема потрібного обладнання. І насправді всі українці їдуть в Україну саме поздавати аналізи і пройтись по лікарях. Можете бути у цьому впевнені.
українці їдуть в Україну пройтись по лікарях, т.я. через мовний бар´єр просто не можуть проконсультуватися у місцевих лікарів.
После 18• 18 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
що кандидат навчив мою доньку розв*язувати складніші задачі. навчив те,що за програмою 8 класу зобов*язана знати дитина у нас в УКраїні(за підручником Мерзляка 8 клас). виключно. програма 8 класу в Британії як в 6 в Україні. Це слабко дуже
’слабко’ для чого?
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляПосле 18
Ні, це зовсім не основна причина. Тут лікарі не хочуть відповідати на питання, бо не звикли, щоб задавали питання. Спитав в чому проблема, нуррфен виписв - і в аптеку, ніяких пояснень або індивід підходу.
автор Бідося • 18 августа 2023
Ответ дляПосле 18
Ні, тому, що в Європі до лікаря вони можуть потрапити тільки коли вже помирають. Ніяких профілактичних оглядів, загальних аналізів хоча б раз на рік - ні, ви що, страхова це ніколи не схвалить. В деяких країнах є державою фінансовані загальні скринінгові програми - типу мамографія для всіх жінок після 50 раз на рік, або ПАП-тест (набір для самостійного забору матеріалу надсилається поштою, цікаво, як то можно самій собі взяти і наскільки інформативним буде той мазок). От і все. Наче інших видів раку не буває, окрім РМЗ чи РШМ. То в нас хоч самостійно можна на УЗД піти, аналізи здати, якщо щось турбує.
автор Бідося • 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Точно. Питання від пацієнтів їх навіть дратують. Вони до такого не звикли. Там пацієнти питань не задають.
После 18• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
це не правда, живу тут вже 5й рік, таких проблем ніколи не виникало. Коли дитина тут потрапила до лікарні, то я була шокована підходом ’за безкоштовно’, бо навіть боюсь уявити скільки би нам коштували всі ці обстеження і 10 днів перебування в лікарні з крапельницями і дуже сильними ліками в Україні(( а коли у дитини просто звичайний вірус, то так, дійсно призначають просто нурофен без купи сиропчиків і фуфломіцинів, як нам призначала наша лікарка в Україні, яка вважається у нас в місті однією з найкращих, при чому я перевірила на власному досвіді, що тривалість хвороби ці фуфлосіцини ніяк не зменшують
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляПосле 18
У моєї дитини впав слух. Прописали промивати ніс 2 місяці. Гарне лікування?

После 18• 18 августа 2023
Ответ дляБідося
це не відповідає дійсності! переконувати вас не буду, але той факт, що європейці чомусь живуть набагато довше - найкраще підтвердження, що медицина в них точно не гірша
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляБідося
Я вмовила лікаря дати мені направлення на аналіз сечі. І це раз на рік навіть не хотів давати ...
Зробити УЗІ молочної залози мені не дозволяють, бо нема 45 років.
Ленне-Рейма• 18 августа 2023
Школы за границей (и некоторые частные украинские) ориентированы на мотивацию к получению знаний, которые интересны школьнику, и социальное взаимодействие, в отличие от укр. гос. школ, где преобладает зазубривание бесполезного материала
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляПосле 18
Я вище відповідала чому живуть набагато довше.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляПосле 18
Страхування - так, покриває лікування більшою частиною. Але вони бо цього вже і доводять, або зовсім хворий, або йди додому з нурофеном.
Ленне-Рейма• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Слух не відновився?
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Слух не відновився?
Вілновився, але перед тим він захворів, пішли до нашого російськомовного лікаря, прописав антибіотик і вирівнявся слух.
автор Бідося • 18 августа 2023
Ответ дляПосле 18
В якій це країні? І що передувало тому, що ваша дитина потрапила до лікарні?
автор Бідося • 18 августа 2023
Ответ дляПосле 18
Я вже написала, чому вони живуть довше.
Ленне-Рейма• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
А ви промивали ніс? Чи вам простіше дати дитині антибіотики?

Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Промивала, щодня 2 рази. Можу вам сфоткати яка штука і які порошки. 50 євро коштувало. Бризкали ще назонексом раз в дееь. Ніс промивати мається на увазі струєю, а не просто накапати, треба, щоб з іншої витікало.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
До речі в віхах сірки дуже багато було всередині, просила почистити лікаря, скащав, що це не обов´язково, а намагалась вичистити - не виходило. І ось нещодавно лише манікюрними ножицями вдалось дістати купу усього, поскручувалось вже в спіральки. І ще краще чути почав.
Ленне-Рейма• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
І тільки після антибіотиків стан покращився? Ви говорили лікарю, який призначив антибіотики, що дитина приймає Назонекс?
Ленне-Рейма• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
А, то це не від носа, а від особистої гігієни
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Так, я ж кажу, що захворів, просто так тут антибіотик ніхто не випише.
Ленне-Рейма• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
А ви фанатка антибіотиків? В Україні зараз також за рецептом
автор Бідося • 18 августа 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Наявність/відсутність сірчаних корок у вухах не залежить від особистої гігієни. Це особливість організму. До речі, частіше вони з´являються якраз у тих, хто дуже гарно вуха чистить:)
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Якої гігієни, якщо лікар може все промити як слід з інструментами? Коли дитина хворіє виділяється багато сврки у тому числі. Ви що цього не знаєте?
Ленне-Рейма• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Чим ваша дитина хворіла? Ви хотіли вислати фото, сфоткайте її діагноз
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
З чого ви взагалі взяли? Питання якісь недолугі.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Тут не дають на руки ніяких папірців, ніяких призначень на руках не маю, тільки картка, по якій в аптеці зчитують. А фото я не хотіла зробити, а запропонувала, самого пристрою яким ніс промивають.