Бідося• 18 августа 2023
Школи за кордоном відверто слабкі?
Моя подруга - вчителька. Підробляє репетитором, зараз багато учнів у неї, що повернулись з-за кордону, батьки вирішили "підтягнути" дітей. Вона в шоці від низького рівня знань дітей, особливо молодша школа. Діти не дурні, розвиток, інтелект в нормі, а таке враження, наче ніхто з ними взагалі не займався, не знають елементарних речей зі шкільної програми. У неї багато колежанок також підробляють репетиторством, також помітили такий факт. Можна було б списати на незнання мови, але деякі діти були в інтеграційних класах, деякі - вже досить пристойно мову знають. Тепер, здається, я розумію, чому у багатьох, хто за кордон виїхав, діти в українських школах дистанційно продовжують навчатись......а то все думала - навіщо так навантажувати дітей.
Не будь КакСвета• 19 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
Так, ми тут дискутуємо. А саме важливо це баланс, моральне задоволення. Наприклад Азія вказує, але люди не щасливі, як роботи. Ми намагаємося так вославити нашу освіту, а в класі майже дітей немає, які б не займалися з репетиторами. І школу обговорюємо і на роботі, і з друзями, і рідними, і все життя крутиться навколо школи. А Європа на розслабоні, тільки всі діти біжать у їхні школи із задоволенням, як місцеві, так і біженців. І стресу від освіти немає. І саме головне, незважаючи хто як учиться, їхні всі будуть при роботі. І в Англії також ж блат, кум, сват, брат, без рекомендацій важко пристроїтися. А от як за тебе замовлять слово (нашим мало кому так пощастило), то рахуй ти виграв лотерею. А паралельно в Англії безліч індусів та інших націй, там такі міцні общини, там як вовча стая. Тому не варто так надриватися де краща де гірша освіта, треба аналізувати життя вцілому
У нас, на жаль, діти в школу не біжать, одні мігранти в класі. Треба переїжджати
Не будь КакСвета• 19 августа 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Дома в Украине у меня в соседнем доме частная лаборатория с 7:00 утра принимает любые анализы. В Германии такой отрасли бизнеса в принципе нет. Поэтому банально нехватку витаминов проверить или проконтролировать свой д-димер (была проблема после ковида) я не могу, надо ехать домой. Или хотя бы в Мукачево.
З аналіщами тут дно повне. Ще й результати маєш випрошувати у лікаря, як пощастило виклянчити для профілактики. Тут лише вже хворий, то зроблять що треба, а як ще більш-менш, то нурофєн та й все.
Милота• 19 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Чула різне. Моїх двох дітей залишили на другий рік, ніхто не займався з ними, просиджували час та й все. От за літо сама підтягнула.
Моїх не залишили, бо школа маленька сільська, тянуть..І ми єдині мігранти. В великому місті теж дітей залишили
Успокойся_Успокойся• 19 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Вы шутите? Это никакой не центр! Это обычное, типа, поликлиники. Я щаписалась на прием к гинекологу, где мне было сказано идти и взять себе анализ самой, потому что она задержалась с другим пациентом!! Вы вообще такое можете представить. У нее время 17:00 и она уходит с работы, а я должна в туалете брать сама себе анализ!
Ого. Офигеть. Это надо и зеркало самой вставить, чтобы взять анализ?
Бува і таке• 19 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Тут діти так само не мають прагнення до знань. Але це виправдано, бо електрик і сантехник можуть по 10 тис заробляти, 5-6 - це стабільно.
Вибачте, але чому ви так знецiнюэте iх працю, щоб в цьому розбиратися теж потрiбнi знання гарний сантехнiк ,електрiк це як раз гарно фiзику треба знати
Бува і таке• 19 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Ну а математика в нас дійсно сильна, мій син зірка в школі з математики), кажуть вам обов´язково в гімназію потрібно. А я відповідаю, що нам в Україну потрібно
Й куди ii ваш син застосус. в життi ?
ХвостПистолетом• 19 августа 2023
Ответ дляБува і таке
Й куди ii ваш син застосус. в життi ?
Піде на якусь спеціальність, яка потребує математичних розрахунків і т.д., якщо захоче. Розумієте, йому самому цікава математика, а не із за того, що хтось заставляє. Дитина попросила на літо йому роздрукувати ребуси й головоломки. Зате читати йому не цікаво . Всі різні.
Не будь КакСвета• 19 августа 2023
Ответ дляБува і таке
Я не знецінюю, а кажу, що у ВИШі тут важко вчитися, але цього і не прагнуть багато хто,, бо й так можна гарні гроші заробити.
Снежнакомка• 20 августа 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
а зачем это проверять? я поражаюсь просто..
Кудрі кручу сама• 20 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Затем что во время болезни был показатель в 4 раза превышающий уровень вероятности летального исхода
масса людей страдают гормонозависимыми заболеваниями, гинекология, щитовидка итд, все это требует периодического контроля через анализы. Что вас так удивляет? Вы на хуторе всю жизнь прожили? Не знали что перед приемом витаминов желательно проверить их уровень в организме?
МадамОхмури• 20 августа 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Всі це знають, але аналіз на вітаміни коштує в декілька разів дорожче самих вітамінів
Не всі по карману
Кудрі кручу сама• 21 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
Не всі по карману
Дороже?))) Во-первых, смотря каких витаминов. Во-вторых, я вас не уговариваю делать эти анализы. А для себя считаю вполне целесообразным.