Админко• 18 августа 2023

Хто бачив цю сумку вживу?

На сайті Зара вказано,що висота 33 см,але по відношенню до моделі вона не виглядає на 33см,здається меншою.Можливо хтось бачив її вживу,чи не занадто вона громіздка?Як якість?
Шкварочка• 18 августа 2023
Мені вона виглядає якраз на заявлені параметри. На рахунок якості не знаю, в зари на аксесуари вона точно не топ, але сумка виглядає, як на мене, досить нормально і не думаю, що вартує великих коштів

Маурита• 18 августа 2023
У Зари всі моделі височенні, тому сумка в їх руках може здаватися меньшою
В мене є сумочка з цієї колекціі, тільки форма інша а матеріал і фурнітура така сама. Постійно її ношу, вона під все підходить
Ло Шарик• 18 августа 2023
По моему как раз на 33 см она и выглядит.
КарамбОлька• 18 августа 2023
Бачила, ця сумочка класна і виглядає дорожче своєї ціни 👍🏻
Весотехник• 18 августа 2023
Заміри на сайті у зари завищені. В реальності всі сумки менші ніж заявлено. Скоріш за все вона приблизно 25*25