КонхфЭдкаТузик• Изменено 18 августа 2023
Яке у вас навантаження на роботі?
Питання у темі. В мене наче як гарна робота і подобається мені, але навантаження високе. Купа задач разнопланових. Все завжди терміново. Багато людей залежить від моєї роботи. В компанії, в принципі, прийняті переробітки, робота у вихідні, неможливість виходити всю відпустку. Оплата, як на мене, адекватна. По вихідним працюю дуже рідко, але буває. Але стомлююся сильно. Піти у відпустку на 2 тижні підряд теж може лише наснитися. Дроблю відпустку маленькими частинами. Часто не встигаю її виходити. У сезон брати відпустку заборонено. Працюю у відомій українській компанії. Маю можливість працювати із дому. Це я зажралася чи у всіх так?
Результат:
вже голосів:
17 (33.33%)
Звичайні умови
17 (33.33%)
Так, це майже рабство
17 (33.33%)
Результат
КонхфЭдкаТузик
• 18 августа 2023
Ответ дляРання пташка
так це тому що у вас установка така, що постійно ’ не вистачає ’
Ну хочеться і ремонт, і машину, і на море. Це нормально, коли тобі за 30 хотіти мати кращі речі, ніж в 20. Не дарма ми 2/3 життя проводимо на роботі
Щас ухожу• 18 августа 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Аналогічно. Вішаюся від навантаження. Маю 60 і працюю віддалено поки війна. Але чи не через день хочу звільнитися так втомлююся и
У мене значно менша зп (
Прилипало• 18 августа 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Что норма?
Не успели сделать в рабочее время так вам норма?
Норма - не быть лошадью. Они не успели потому, что работы больше, чем на одного сотрудника. Они никогда не будут работать за двоих или троих, как наши.
ВЫВсеВрете• 18 августа 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Купа листів, задач, зустрічей. Багато дедлайнів. Сьогодні в тебе перемовини з іноземними партнерами. Потім тиждень на аналітичний глибокий звіт і презентацію. А одразу після нього, наприклад, треба провести навчання персоналу на 30 чоловік. Зробити всі презентації і якісно відпрацювати.
Попросите у руководителя помощника и делегируйте задачи. Либо попросите разделить должность на 2, чтобы каждому было куда расти.
Если такие зашивания в компании норма - подумайте нужна ли Вам зарплата такой ценой. Вы света Божиего не видите, в перерывах о лежать я и выдохнуть. Деньги есть, тратить некогда. Поверьте Бали и Эйфелева башня в 30 или в 60 разные на вкус. Жизнь проходит, а Вы её проживаете на работе.
Рання пташка• 18 августа 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
але я не провожу 2/3 життя на роботі
КонхфЭдкаТузик
• 18 августа 2023
Ответ дляРання пташка
але я не провожу 2/3 життя на роботі
Якщо виключити сон, то більша частина людей проводить...
Рання пташка• 18 августа 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
я не про те
КонхфЭдкаТузик
• 18 августа 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Згодна з Вами. Єдине, що я багато подорожую по роботі. І до війни їздила у відпустку в екзотику. Тому тут я задоволена. Дуже багато, де була. Але загалом - згодна. Життя проходить. Ми працюємо..
Домашня Зюзя• 18 августа 2023
Ответ дляРання пташка
я посылала запрос во Вселенную, работу такую , чтоб сидеть с друзьями в чатах и форумах, пить кофе,
белую .
Такую и нашла.
но я реально сидела, писала, читала литературу , медитировала , поднимала вибрации и т.д
белую .
Такую и нашла.
поделитесь, как вы это делали? какие техники или книги?
чувствую, что мне тоже скоро надо будет....работа изматывает
Карамбулкул• 18 августа 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Мы с коллегами всё шутим,когда ж наступит тот момент,когда мы будем сидеть на берегу океана и курить бамбук🤣 А он всё не приходит и не приходит.
Рання пташка• 18 августа 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
это большой труд на самом деле
Рання пташка• 18 августа 2023
Ответ дляКарамбулкул
потому что вы говорите о этом в будущем времени.
И вот результат - оно там и остается, там, где - то в будущем времени.
Не сейчас.
Карамбулкул• 18 августа 2023
Ответ дляРання пташка
Не сейчас.
Я все эти техники знаю,но на мне это не работает.Только труд.
Рання пташка• 18 августа 2023
Ответ дляКарамбулкул
ну правильно, это и есть ваша установка.
Оно не может к вам придти просто так.
Вы сами написали - только тяжким трудом .
А иначе вы не заслуживаете.
Оно не может к вам придти просто так.
А иначе вы не заслуживаете.
Домашня Зюзя• 18 августа 2023
Ответ дляРання пташка
это большой труд на самом деле
я понимаю, что это труд. вы можете что то посоветовать, с чего начать?
Домашня Зюзя• 18 августа 2023
Ответ дляКарамбулкул
где вы читали или смотрели эти техники подскажите плиз?
Карамбулкул• 19 августа 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
В нете полно,визуализация,медитация загуглите