Техпаспорт на медузу• 18 августа 2023
Де можна замовити міжкімнатні двері?
Хто недавно встановлював двері,порадьте,будь-ласки,фірми або сайти де можна замовити,щоб було якісно,совістно і адекватні ціни.Бо сьогодні пройшлась по магазинам,і двері укр.виробника в магазині дорожче в два раза аніж в інтернеті.
Малая Налегке• 18 августа 2023
Все залежить від вашого гаманця.
Придивіться до виробника дверей Родос (не реклама) , в них товщина дверного полотна 44 мм
АнтиТанкист• 18 августа 2023
Ответ дляМалая Налегке
Все залежить від вашого гаманця.
Воно то так. Але ось реально на що впливає 4мм різниці в товщині окрім того, що дверна коробка тільки рідна підійде?
Малая Налегке• 18 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Ви хочете полотно від родоса поставити в коробку від іншого виробника?
АнтиТанкист• 18 августа 2023
Ответ дляМалая Налегке
Не те що хочу. Але так склалося, що в тому році брала з дуже хорошою знижкою дверне полотно, розпродаж складських залишків. А ні коробки з доборами, ні лиштви вже не було, виробник в Новій Каховці. Підібрали все що потрібно в максимально схожому кольорі у іншого виробника. З коробками, доборами, лиштвою і усією фурнітурою за 2 двері заплатила 12000. З Родосом таке не пройде.