Тро Нью-Йорку• 18 августа 2023
Чи велика це заробітна плата?
26000 грн.?
Девальвация• 18 августа 2023
Відносно моєї роботи, зарплата нормальна. У мене більше, але я працюю в міжнародній компанії, вузька сфера, переговори, переписка, документація англійською, графік з 9 до 18, зараз віддалено. У вас обов’язки нормальні, і зп для них нормальна, але графік і робочий тиск не нормальні. В цілому для Києва не дуже висока зп, середня, чи навіть трохи нижче середньої, я б сказала.
Вам телефонограмма• 18 августа 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Яке у Вас навантаження при такій заробітній платі?
600 годин, крім цього постійно треба статті писати, методички, академнаставником бути.
Люблю ВалЄру• 18 августа 2023
Ответ дляВам телефонограмма
600 годин це скільки в тиждень?) Я працюю вчителем у ліцеї, тож добре уявляю, яка це навантаження, окрім офіційних годин
Ответ дляВам телефонограмма
Важко сказати для чого, звикла, статус, великі канікули, стаж йде. Немає такого стресу, як у вчителів у школі, все таки з досить дорослими людьми працюю - студентами. А учні - не стабільний заробіток, то захворів, то ще щось, часом відміняють уроки. Я все сподіваюся, що держава буде цінувати викладачів, і не тільки вчителів
Ну вы и сравнили.....Учителя сейчас сидят с оравой детей по бомбоубежищам!!!!Один хочет писать,второй-какать,третий-боится и плачет,а четвертый-голодный.Вы со студентами тоже с такими проблемами сталкиваетесь?????
Вам телефонограмма• 18 августа 2023
Ответ дляАнна-6444
Ми теж у бомбосховище мусимо спускатися. Я вже 20 років працюю, і до війни ситуація була не кращою, вчителям постійно підвищували зарплату, а нам ні.
Вам телефонограмма• 18 августа 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Того року мала півтори ставки, 900 годин. По 19 пар в тиждень було в 2 семестрі. В 1 семестрі трохи легша ситуація була - 14 пар.
Ответ дляВам телефонограмма
Ага.Спуститься,сесть и сидеть.Можно еще и книжку почитать.С детьми такого себе учитель позволить не может.Вот и разница.
Вам телефонограмма• 18 августа 2023
Ответ дляАнна-6444
Взагалі вважаю, що і вчителям не доплачують. Але питання було про рівень зарплати. Я була б задоволена 26 тис. гривень
Пи Пи Пилюля• 18 августа 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
В нас немає спеціальності. Сукупність бухгалтера і юриста в одному флаконі. Довго розписувати, але умови дійсно не людські.
В нас Нещодавно бухгалтера взяли рядового 25. Нормальний офіс, біля метро і чіткий графік без переробок... шукайте нормальне...
Гарантую неперелевки• 19 августа 2023
У вас отличная зарплата даже для Киева. Но условия конечно жесть.
Шикаю і викаю• 19 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Это ужас! Я работаю часов 15-20 в неделю за 35-40 тыс. Понимаю,что мало,но я просто не люблю себя перенапрягать,работаю в свое удовольствие.
Ничего себе мало
как по мне, то это очень много. Ещё и в удовольствие и не перенапрягаетесь - та это работа- мечта.