Вимагаю спілкування• 18 августа 2023
Знайомство із чоловіком в два рази старшим за віком.
Сьогодні на пляжі познайомився зі мною чоловік 40 років, мені 22, я студентка київського універу. Після знайомства поїхали на його машині в суші бар, там провели ще час, він має свою квартиру у Києві, машину, самодостатній. Я живу в гуртожитку, навчаюсь в НАУ. Чи варто продовжувати таке знайомство?
Сизоока бестія• 18 августа 2023
Ответ дляГоворилка
А почему тогда решили, что тот 40-летний - чей-то муж?
А есть , да пришёл рассказал
Сизоока бестія• 18 августа 2023
Ответ дляГоворилка
Не ломайте мне мозк такими ответами
У меня в морозилке только кабачки
Всміхайлик• 18 августа 2023
Конечно стоит, его дети уже взрослые, жена самодостаточная. А вы вполне сгодитесь на подтирание соплей. Через 10 лет бросите его с простатитом и внуками
Вимагаю спілкування
• 18 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
Прям как папа вам.
Оно вам точно надо? Это прям как педофилия
Він розлучений, має сина. Чому ні!?
Тріль підпільний• 18 августа 2023
Якщо готові продати свою молодість, тоді вперед
П.С Мене у вашому віці однолітки приваблювали, а не папіки
Ответ дляДую на вітер
ну мы в студенческие годы только с такими и ездили, суш правда тогда не было, мы по креветкам выступали
Ну не знаю в свої студентські роки я аспірантів 26-28 років ввавдала зрілими, чоловіків 30+ підстаркуватим. А 40+... Ну так це вже дідусь. Що він може мені молодій красивій запропонувати. Одні креветки? Я любила молодих красивих хлопців.
Вимагаю спілкування
• 18 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Він спортивно виглядає, сиділи однолітки рядом з сіпсами і пивом, животи висять, цигарка одна за одною. А він не п´є й не курить.
аромат Жука• 18 августа 2023
Ответ дляИМХОля
Ваша студентка це ваша дочка? Класна в неї сімейна атмосфера, напевно, що шукає опору і підтримку, куди втікти.
То, что юная девушка ищет зрелого мужчину, не всегда является следствием плохой атмосферы в семье
Ответ дляВимагаю спілкування
Не смішіть йому 40. Моєму чоловіку майже стільки ж. Різниця з 20 річним хлопчиком по любому колосальна, чим не займайся і що не жуй.
аромат Жука• 18 августа 2023
Ответ дляВсміхайлик
Не факт, что через 10 лет у него будут простатит и внуки
Вимагаю спілкування
• 18 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Бачила сьогодні такого чоловіка...
Дую на вітер• 18 августа 2023
Ответ дляОксана_12
молодых и красивых я тоже любила, но вот на креветки у них не хватало. поэтому, красивые - отдельно, креветки - отдельно))
Ответ дляВимагаю спілкування
Бачила сьогодні такого чоловіка...
Та як би прекрасно мужик не зберігся - йому вже 40, не 20. Ну нахіба воно молодим дівчатам для мене взагалі загадка. Саме час молодих красенів цілувати, з пружною шкірою і юнацьким темпераментом. Який би він не був у сорокет, в двадцять він по любому був ще кращий.
Боневтікла• 18 августа 2023
продати себе як найдородже. ваш пост звучить так.. тоді — не продешевіть… молодість має свою ціну,,, хоча вона безцінна — як для мене, тому дивне ваше запитання
Вимагаю спілкування
• 18 августа 2023
Ответ дляОксана_12
В 20 він гол, як сокол
Пургену мне• 18 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Смотрите и учитесь, как в 40 лет снять себе 20 летнего. Для этого Вам нужна будет квартира, машина, самодостаточность.
Или рассказ о ней
Вимагаю спілкування
• 18 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Все має свою ціну. Молодість минає швидко.
Боневтікла• 18 августа 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
ну тоді прайс я в діло— вчому питання
аромат Жука• 18 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Я в 19 лет встречалась с 37-летним мужчиной. Он уже тогда выглядел так себе. Но я и сама уже тогда выглядела так себе. К тому же у меня заниженная самооценка
Дую на вітер• 18 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Ну мее просто креветки мало цікавили. Я їх і зараз не дуже. Їм, як більш нічого немає
’креветки’ - это образное выражение для ’потусить где-то в заведении за чужой счет’. это было параллельным развлечением со студенческими тусовками с симпатичными однокурсниками. и однокурсницами, некоторые из которых прям вгрызались с парней, помню, хотелось защитить некоторых))
Пургену мне• 18 августа 2023
Ответ дляДую на вітер
Тоже депутат с креветками отдельно
Женихи отдельно
С первого недвига , машина , карьера
Замуж в 28 вышла за сына друга того депутата 26
Женихи отдельно
С первого недвига , машина , карьера
Ответ дляаромат Жука
Ну я типовий ’Лев у психолога’. В мою бощку з ’заниженою самооцінкою’ навіть думка не приходила продавати себе, коли можна просто заробити гроші, продаючи будь що інше