Не заздріть тьоті• 18 августа 2023
Ребенок когда приседает становиться на носочки
Не получаеться на полную стопу стать
Личко Невеличке• 18 августа 2023
Ну балериною не стане, бо з´єднувальна тканина дубова і на фізрі розтяжку здасть на 3, а так по життю все нормально
Личко Невеличке• 18 августа 2023
Ответ дляГоворилка
Это означает, что ребёнок - не потомок гопника
Лише, що від природи погана розтяжка.
Мені 35 я можу не тільки долоні з рівнити ногами на підлогу покласти, а і за спиною по обидва боки руки зімкнути.
І що це мені дало по життю? Можу якщо п´яна і хтось підіб´є сісти на шпагат🤣 на цьому бонуси закінчуюються
Весёлая морковка• 18 августа 2023
Я никогда не могла на полную стопу присесть - 40 лет на жопу падала и падаю)))
ПочтальЁнша• 18 августа 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Жопа тяжелая
Весёлая морковка• 18 августа 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Жопа тяжелая
Щас да) а в детстве была сверхлёгкая - а все равно падала
Мадам Тю-лю-лю• 18 августа 2023
Занималась гимнастикой, а сажусь на носочках )) это ни на что не влияет, разве что долго не посидишь на носочках ))
ХаДиДиШь• 18 августа 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Лише, що від природи погана розтяжка.
Я сідала на шпагат з перервою в 10 років, а присісти на повну стопу ніуоли не могла. Це залежить від довжини бедра до нижньої частини ноги. Це неможливо щмінити, бо точка тяжіння тягне назад.