Девочки, хочу сделать торт, только современный и простой. Готова потратиться - ягоды, маскарпоне.
Типа бисквит, ягодый крем, прослойка ягодного суфле (ну как покупной)
Посоветуйте, проверенный рецепт
alenka3108• 19 августа 2023
Спечіть звичайний бісквіт. Уваріть улюблені ягоди, зробіть крем, та й збирайте собі торт, який захочете. Я для звичайного швидкого роблю звичайний бісквіт і далі по ситуації, ще мої люблять шоколадний бісквіт на раз два три. Туди роблю сметанний крем і слою ще зефіром. Зефір теж роблю сама)
irina 2709• 19 августа 2023
А я якраз закінчила коржі пекти на медівник, не сучасно, але буде дуууже смачно
Ответ дляalenka3108
Так, скоріше за все і зроблю. Я просто думала, можливо хтос. Знає рецепт, щоб оцю прослоєчку зробити всередині
alenka3108• 19 августа 2023
Ответ дляZoya1985
Знаєте, я під настрій. Колись видєлувалась і ягідне кулі робила для торту. Але, зробила висновки, що уварені ягоди та фрукти - саме те. На днях пекла медовий бісквіт і слоїла згущенкою вареною, один шар сгущенкою звичайною+ кокосова стружка, і залишався мигдаль вдома, підсмажила і посипала слої та зверху. Вийшло щось типу снікерсу, домашнього)
Ответ дляZoya1985
Впевнена, що смачно, медовик - це домашнє тепло та затишок. Але хочеться щось літнє
У моїх дідуся і бабусі був фірмовий літній торт - коржі на меді і какао, схожі як на Спартак, тільки не такі тонкі, крем сметана на желатині і фрукти, гості розмітали. Думаю, якщо обережно додати до того крему трохи збитих вершків, буде схоже на те, що ви хочете, і не настільки заморочливо, як суфле.
Ответ дляNatkash
Мед с какао так себе сочетание. Испекла Спартак, еле домучали его, не вкусно. Никогда больше медовые коржи не буду сочетать с какао, вкус вообще не понравился.
tanya210587• 19 августа 2023
Ответ дляKahrhfu
мне спартак со сметанным кремом очень нравится. В тесто я всегда ложу сливочное масло домашнее, намного вкуснее чем с маргарином или покупным маслом