З царем в голові• 19 августа 2023

Чи вірити ви в енергетику, гадання і так далі?

Зараз розвелось дуже багато всіляких гадалок,тарологів,енергетичних екстрасенсів. Чи вірите ви в це? І чи бувало у вас,що щось збувалось?
Вишнёвая Леди• 19 августа 2023
Ничего не сбылось. Но я и не верю
66сезон666серия• 19 августа 2023
Я не верю. Я знаю. Но шарлатанов развелось очень много, да
Скромняшка• 19 августа 2023
Ні, бо це дурниця. Але тут дуже часто зустрічаю теми про гадання.
Наша взяла• 19 августа 2023
Вірю в енергетику всесвіту, в його енергію.
На рахунок таро - більш я підказку до питання, яке мене турбує. Але я вже давно не користувалась послугами карт таро. Ще треба вміти правильно задати питання, що в мене з тим була завжди проблема) тому не звертаюсь до таро
Мадам Тю-лю-лю• 19 августа 2023
До гадалок та тарологів не ходжу.
Вірю в світлу та темну енергію.
Щось таки є.
Natali95-95-95• 19 августа 2023
Вірю. Хоч і дуже багато є шарлатанів. Колись зверталась до знайомої знайомих знімати порчу. Дуже дивні речі відбувалися. Тому перевірено на собі, щось є
Умничка-помощничка• 19 августа 2023
В тарологов-херологов не верю, но есть что-то в этом мире, невидимая энергия. Раньше прибегала к помощи своих таро или рун, чтобы выбрать путь.То есть это скорее помощь в принятии решения, когда в тех же картах видишь то, что конкретно тебе подходит.
Замулена ріка• 19 августа 2023
В енергетику вірю. Але в моєму розумінні енергетика -це енергетична галузь. Все інше - фігня.
Доктор Варвар• 19 августа 2023
Да, у меня было 2 гадалки, которые рассказали про мою жизнь ...я была в шоке огромном. Половину сбылось, ждём следущее
Ласунка• 19 августа 2023
Нет
МамаВероничкиМаргаритки• 19 августа 2023
4 гадалки в разное время и при разных обстоятельствах (то в парке встретила, то ездили с мужем, так как подклады были и т.д.) предсказывали, что у нас будет второй ребёнок- мальчик. Все 4 в один голос твердили! В итоге родилась девочка! Вот вообще не верю после этого.
ЖующаЯКонфету• 19 августа 2023
Ответ дляNatali95-95-95
Не можете її порадити, давно було? У мене родове прокляття від баби рідної, потрібна дуже сильна людина, щоб те все зняти( На дні уже десятки років і просвіту не видно ((
Бесбардак• 20 августа 2023
энергия есть по-любому, ее не может не быть. Мы - энергия и все, что нас окружает, связано с энергией