Угги в горошек• 19 августа 2023
При розлученні ви були впевнені, що ніхто інший не захоче терпіти вашого Ч.?
А як виявилось насправді? У випадку, коли чоловік у шлюбі з вами вкрай негативно себе поводив (принижував, цькував, довгий час знущався, знаючи що ви залежні і нікуди не підете, зловживав алкоголем, ) то після розлучення з вами він побудував щасливі гармонійні стосунки з кимось?
Бо я думаю, що окрім мене, терпіти поведінку мого чоловіка ніхто інший не зможе. Він -це злісний, агресивний тип, який отруює життя і своїй дитині і всім навколо. Цікаво, а раптом він лише зі мною такий, бо я м´яка по характеру.Як у вас було?
Угги в горошек
• 19 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
ви слабкі, не можете відпустити
Я не дорожу ним, я не хочу дитину без батька лишати. Бо ми роз´їдемось в різні кутки країни.
ЗабежАЛОЧКА• 19 августа 2023
Если бы у меня не дай Бог был такой муж, то мне было бы абсолютно пофиг, будет ли его кто - то ещё терпеть.
Но я бы такого послала при первых проявлениях (принижував, цькував, довгий час знущався, знаючи що ви залежні і нікуди не підете, зловживав алкоголем). Я не знаю как и главное почему женщины живут с такими мужиками.
Грибной_Дождик• 19 августа 2023
Мій тільки зловживав.
Женився на багатій жіночці, з квартирою/ дачою/ машиною. Її дорослі діти терпіли його.
Концерти пристроювпв регулярно.
Вона його терпить, ще й ревнує. Задовбала вже всіх родичів, регулярно дзвонила шукала його. Отаке буває....
Він непогана людина, але під алкоголем непередбачувана
Концерти пристроювпв регулярно.
Плакулька• 19 августа 2023
Ответ дляУгги в горошек
Ну який батько? Той , що знущається з мами?
Припиніть прикривати власні страхи дитиною. Ви їй цим тільки шкодите
Скіфська пектораль• 19 августа 2023
Мне было глубоко пофигу, что там с ним будет и будут ли у него отношения. Прошло больше 5 лет после развода, отношений так и не завел. Наверное, такое счастье больше никому не пригодилось.
ЗабежАЛОЧКА• 19 августа 2023
Ответ дляУгги в горошек
То есть вы считаете , что вашему ребёнку нужен ТАКОЙ отец ? Серьёзно ?
Барабасиха• 19 августа 2023
Мне было пофиг и конечно, я прекрасно понимаю, что любой человек может найти себе пару при желании.
И терпеть его будут или даже любить будут.
И он будет терпеть, если захочет.
В жизни бывают очень интересные вещи.
Но мой решил, что лучше будет меня терпеть, так, как я его терпела первые 10 лет)
Видимо, понял, что лучше мириться со знакомым злом.
И он будет терпеть, если захочет.
В жизни бывают очень интересные вещи.
ЯниЯ• 19 августа 2023
я много лет благодарю нашу Ксюшу, которую я тогда не оценила... и считала разлучницей, сто раз спасибо!!! она дала мне шанс на счастье и второй брак.
Катастрофа• 19 августа 2023
І нахріна так жити? Ви ж мучите і себе і дитину. Зате сім´я з чоловіком тираном?!
В мене така подруга все люблю бла бла а він її бив добре, поки в БСМП не попала. Прийшла я до неї і питаю ну і як воно? А вона знову бла бла бла люблю. Я їй кажу ну вб´є він тебе а далі? Сина твого буде бити допоки не вб´є? Короче там клініка в тої жінки.
Добре що те чмо здохло швидко і ви знаєте що вона таки за ним сумує!
Млять! Він її бив ледь не вбив. От я і думаю нафіга ТАК жити? А їм любов!
3@йk@• 19 августа 2023
Ответ дляУгги в горошек
Ооооой бля!
Печенюшка• 19 августа 2023
После того, как бывший муж от меня ушел, я боялась, что не найду никого другого для серьезных отношений
Проня_Прокоповна• 19 августа 2023
Могу про своего отца сказать, алкоголика и грубияна. Мама с ним развелась, была её инициатива. Он так ни с кем и не связал жизнь. Жил то с одной, то с другой , но потом они не выдерживали его. Так и умер. Не меняются люди, просто другая сторона может терпеть долго по каким-то ей известным причинам. Моя мама зарабатывала всю жизнь и не терпела выпивку, хамство, придирки и т д
И спасибо ей за это!
Угги в горошек
• 19 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Было по барабану, кто там его будет терпеть или нет.
Добре, а як він зараз? Щасливий у нових стосунках?
Угги в горошек
• 19 августа 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я сама, коли вступала у шлюб в 20 років, і припустити не могла, що він у таке зло перетвориться, він трусився за мною, боявся втратити. За 18 років шлюбу, він поступово але впевнено почав псуватись по відношенню до сім´ї і у нього сильно змінились пріоритети.
Викликаю на дебати• 19 августа 2023
Ответ дляУгги в горошек
Я счастлива в новых отношениях, а как он - понятия не имею. Зачем мне это?
Угги в горошек
• 19 августа 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Тут ще має велике значення статус вашого КЧ. Хто він? професія, статок?
Угги в горошек
• 19 августа 2023
Ответ дляПеченюшка
Я так розумію, що у вас все добре. В якому віці ви розлучались? Діти були?
ИзЮмрудная• 19 августа 2023
Ответ дляУгги в горошек
У вашого які статки?
Чого вас хвилює, що буде з вашим після вас? Ви своє життя робите складним, то не знущайтесь над дитиною. ’Детипапкулюбят’ бла бла бла
VitalinkaGL• 19 августа 2023
да,я ушла от мужа ,сыну было год)
уверенна была)и мне не надо и никому🤣🤣🤣
итог:не жили 4 года,сыну 13 ,дочке 7❤️🔥🤣🤣🤣
в следуещем году,отметим 20 летие)брака
уверенна была)и мне не надо и никому🤣🤣🤣
в следуещем году,отметим 20 летие)брака
ЗабежАЛОЧКА• 19 августа 2023
Ответ дляУгги в горошек
Так ПОЧЕМУ вы терпите его 18 лет, зачем вы калечите жизнь и себе и своему ребёнку ? И главное какая вам разница с кем и как он будет жить, если вы всё - таки включите мозг, хоть немного начнёте себя уважать и уйдёте от такого мужа ? Мне в таких семьях жалко только детей. Ведь они всё видят и вырастают с поломанной родителями психикой. Дети считают такую семью и такое поведение нормой. И дочери чаще всего выбирают себе в мужья таких же уродов, потому что никогда не видели нормальной семьи , а сыновья чаще всего становятся такими же тиранами и алкашами, потому что видят пример такого отца перед собой. Вам своих детей\ребёнка не жалко ?
Я_канеша_извиняюсь• 19 августа 2023
Мій колишній мабуть тільки себе і любить....мамуся щей дуже йому допомогла розказуючи який він гарний і чудовий...тепер сидять по кутках дивляться один на одного і думають якаж була гарна дружина і невістка!!! А слухав мамусю і лишився біля неї....
Печенюшка• 19 августа 2023
Ответ дляУгги в горошек
Нет. Развелась я в 27 лет. Ребенку на тот момент было 6 лет