Заздрість то погано• 19 августа 2023
ДЛЯ ЧЕГО НУЖЕН МУЖ? Вот приведите мне хотя бы 3 убедительных пункта
Вопрос в теме
Результат:
вже голосів:
165 (61.57%)
Нужен
56 (20.9%)
Тыц
47 (17.54%)
Не нужен
Я Головна• 19 августа 2023
тоже задаюсь вопросом
уже третий раз замужем была и все в поисках ответа
Бриджит_Фрикандо• 19 августа 2023
Прочитала коменти, більшість хочуть скористатися чоловіками, як предметами побуту, бо зручно, коли є пралка, а пралку забезпечує чоловік. Такий гіркий присмак від отих коментів про забезпечення, секс, підвезення на роботу і т.д., дай-дай-дай, про те, що потрібно вам те, або інше.....а що потрібно чоловіку мало кого цікавить. Якщо що, я жінка, але мені не подобається меркантильне відношення.
Дуже тішать декілька останніх позитивних коментів, де жінки не використовують чоловіків як засіб для свого кращого існування.
Лялькодзьоб• 19 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Уявіть, одного дня він каже або шлюб або розрив стосунків. Бо хоче сім´ю та дітей.
Рідко таке буває...У них свої дружини....
Эта_Шикарна)• 19 августа 2023
Зачем? У каждого эти пункты свои
У меня роднее мужа нет никого, ну еще дети, но дети вырастут и уйдут.
Поэтому мне вообще ваш вопрос не очень понятен
Единая страна!• 19 августа 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Для меня одиночество это ужас
Для меня одиночество тоже плохо. Но встретив мужчину, можно ведь и не вступать в брак. Можно просто сожительствовать
Киця-бриця• 19 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Тоді дуже сумнівно виконання тих трьох пунктів.
Пригощаю кашею• 19 августа 2023
Хороший мужик - він як музичний слух або кольоровий зір. У кого він є, ті не розуміють, як можна жити без нього. У кого немає, їм що пояснюй, що об стінку горохом.
неДодекаэдр• 19 августа 2023
Ответ дляОябунчик
Каждому своё, живу 40 лет в одиночку
Ну так я ж и написала своё, а не Ваще😁
Бриджит_Фрикандо• 19 августа 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Чтобы было с кем гулять вечерами. Чтобы был кто-то, кто за твои успехи порадуется и твоё горе разделит. Кто тебе жопу зелёнкой помажет без отвращения, если понадобится. Кто подаст тебе стакан воды. Кого можно обнять, если приснится страшный сон.
Усе вам, вам і ще раз вам ....а йому?
Чого не для того, щоб його обійняти і заспокоїти, як щось негаразд, наприклад? Щоб нагодувати його смачним обідом?...
неДодекаэдр• 19 августа 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
А я в браке одинока. Причём тут вообще муж до одиночества
Мне нужен собеседник дома и друг
Лялькодзьоб• 19 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Та ні,...На таке вони здатні...
Киця-бриця• 19 августа 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я з вами у чомусь погоджуюсь. Але секс потрібен обом. Й чоловіки так само обирають дружин не тільки за душу, але й для вирішення якихось банальних життєвих питань.
Ашолюдискажуть• 19 августа 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Усе вам, вам і ще раз вам ....а йому?
Как минимум то же самое и от меня ему
Пишу_граммотно!• 19 августа 2023
Мой супруг- это:
1.Поддержка и опора;
2. Отличный любовник;
3. Заботливый семьянин.
1.Поддержка и опора;
2. Отличный любовник;
3. Заботливый семьянин.
Киця-бриця• 19 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Та ні,...На таке вони здатні...
Ок, вам погано у ночі чи треба терміново поговорити, а в нього дружина. Щось не складається пазл
Единая страна!• 19 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
У меня вот не было хорошего мужа. Но я понимаю, как это классно - хороший муж
Лялькодзьоб• 19 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Питання не про поговорити,,,Питання для чого потрібен чогловік,,,Я дала відповідь у першому коменарі...Просто ви у забезпеченні сімї розумієте зовсім інше ніж я...Напевно матеріальне...
Заздрість то погано
• 19 августа 2023
Ответ дляМашМааш
Так у всех они свои, пункты эти)
Свои приведите
Заздрість то погано
• 19 августа 2023
Ответ дляГубка Боб
Чтоб утром делал кофе
Чтоб ездил за продуктами
Чтоб встречал и отвозил на работу
Чтоб был с детьми, пока жена с подругами
Чтоб деньги зарабатывал
Ну и тд
Чтоб ездил за продуктами
Чтоб встречал и отвозил на работу
Чтоб деньги зарабатывал
Ну и тд
Все это ваш делает ?
Тішуся неперетішуся• 19 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Мне нужен собеседник дома и друг
Ну , у меня есть муж. Но говорю как со стеной. Это хорошо, что вы такого нашли, но в жизни бывает по другому
Бриджит_Фрикандо• 19 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
То виходить, що брак - це просто взаємовигідний союз двох людей, ти мені, я тобі.....а не поклик душі і молодого серця....зазвичай молоді пари ще не думають про майбутню вигоду, а просто хочуть бути з людиною завжди разом і поруч......а так то да, удвох побутові проблеми вирішувати легше, ніж самому, але ж це не повинно бути приводом для одруження.
Заздрість то погано
• 19 августа 2023
Ответ дляУхахайкина
Мне нужен именно мой. Очень много пунктов. Один из самых важных - я могу тратить его деньги сколько хочу 😂
Своих нет ? Или нет нужды что бы были ,.
Киця-бриця• 19 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Мені одного матеріального мало, так. Це важливо але людина, яка поруч важливіше.
Заздрість то погано
• 19 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
1)Забезпечувати мене 2) забезпечувати дітей) 3) забезпечувати забезпечення сімю...
А если его не станет ?
Заздрість то погано
• 19 августа 2023
Ответ дляНаездница
А зачем приводить вам пункты ? Если вам не нужен муж, так не выходите замуж. Вас же никто не заставляет )
Я там была дважды
Заздрість то погано
• 19 августа 2023
Ответ дляЛетчица
Нужен такой, чтобы, в первую очередь, не мешал мне и моим целям. Либо единомышленник, с которым цели будут общими, либо такой, чтобы просто поддерживал и понимал.
Скудненько ..
Вишня на торті• 19 августа 2023
Причина одна- с ним я ЗА мужем. Решает нерешаемое, творит невозможное