Tinatin123• 20 августа 2023

Гранульоми та фіброз після філера

Добрий день. Таке питання дівчатка. Робила губи перший раз у житті у квітні 2023 року. Пішла алергія, відразу поїхала на наступний день прибирати філер, прибрали погано, потім ходила ще до іншого фахівця виправляти помилки. На жаль, губи встигли деформуватися. По УЗД виявилось, що встиг з’явитися фіброз та гранульоми. Дуже нервую. Як лікувати гранульоми та фіброз? Може у когось був такий досвід?
Kimi• 20 августа 2023
Какой филлер ставили? Как проявлялась аллергия?
Как лечить не подскажу... Просто пожелаю, пусть у вас побыстрее все пройдет ❤️

Dark_Yasna• 20 августа 2023
операция убирать фиброз. наверно так. после биогеля делала знакомая.
автор Tinatin123 • 20 августа 2023
Ответ дляKimi
Стилаж М ставила.
Губы сильно опухли и побелели. И начала очень тянуть щека.
автор Tinatin123 • 20 августа 2023
Ответ дляDark_Yasna
Там не сильно большой фиброз, операция навряд ли…
Vladis86• 20 августа 2023
Від фіброза колять спеціальні ліки,які розсмоктують ( ті самі,що і віж склеродермії). Раджу звернутись до хорошого дерматолога