Пацаааааааан• 20 августа 2023
Не можу наважитись вигнати квартирантів, я у розпачі
Колись писала вже трішки тут. Хтчеться з кимось поговорити і щоб вислухали. Сьогодні це ви.
Здаю будинок біля Києва за 10 тис. Сама живу поруч. Мій пасивний дохід до мінімальних зарплат і пенсії моєї і чоловіка. В мене великі надії на цей дохід, щоб від дітей не залежать і ще трошки внукам підкинути на дні народження, а в мене їх 4.
Всередині лютого 2022 року прийшли нові квартиранти. До цього було дві чудові сім´ї.
Ну і війна. Вони їдуть одразу. Так вийшло, що вони запропонували моїй дочці поїхати в їхнє село з сім´єю. А їхати більш не було куди, все забито зайнято і ніяких ніде у нас родичів. Врни домовились в селі з сусідами і ті прийняли мою дочку з дітьми у себе на місяць. Вона окремо з сусідами розрахувалась за це квартирування. Я була дуже вдячна їм за допомогу. Повернулись вони всі всередині квітня, як Київ обл звільнили. Я з вдячності не взяла у них грошей за оренду за лютий і березень. За квітень сказала платить. Я взагалі нікуди не виїздила, у нас не було боїв, шумно і страшно тільки.
З тих пів вони платять як попало. Жінкв з меншою дитиною лишилась в селі, він зі старшим тут в домі. Практично немає вдома його весь цей час. По відрядженнях мотається.каже ганяє для фронту машини. Дозвониться нереально. Раз в пару місяців передзвонює і тільки обіцяє ось ось заплачу, то я в окопі, то я на завданні, то мене ранили я в госпіталі. Виходить наче я безсовісна і вимагаю гроші з солдата в окопі. Боргу вже 130 тис. Я тільки чую ЗАЙКА, КОТИК, РОДНАЯ, я детками клянусь все отдам...
В домі живе лише син 17 років. Я ж не вижену дитину, каже йому нема куди йти, з мачухою він не ладить, мама за кордоном.
Я вже у відчаї. Буває находить думаю вишверну як котеня піду. Як починаю давить, то виїздить з дому до друзів на кілька днів, потім дзвонить батьеу і оьіцяє до кінця місяця все віддать і нічого не віддає.
Я все ж маю надію що хоч половину віддасть і тоді вишверну.
Оце я так розраховуюсь досі, що допомогли дітям. І совість не дозволяє ту дитину гнати, бо батько на війні, а я ніби жадна сука.
Що порадите? Гнать? З 1 вересня хай уматує куди хоче той малий?
Брехушечка• 20 августа 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Навіщо цей цирк? Модна просто прийти і показати на двері без пояснення причин. Хоч апричина й так очевидна
Автор добрая душа, думаю что она не решится на такое.
Хотя я бы на её месте, выставила бы уже давно вещички квартирантов за дверь подьезда и была бы права.
Аноним_• 20 августа 2023
Ответ дляПацаааааааан
Діти вже хотіли скандалить. Але ж вони трубку не беруть, давно кажуть виселить.
Як мені шкода цього боргу, я не можу передать. Для мене це великі гроші
Забудьте. Ніхто вам уже не заплатить. Виселяйте скоріш і селіть нормальних квартирантів.
СкиниУскачи!• 20 августа 2023
Ответ дляБрехушечка
Ну будь яку добру душу втрата 130 штук і за ком послуги ще тис 20 точно повинні витверезити
графиняВишенка• 20 августа 2023
Ответ дляmariati
Не надо выгонять , сдайте ему угол с занавеской ( как раньше ) у себя в доме , пусть по дому отрабатывает - огород вскопает , забор поправит , 17 лет большой хлопчина вже. думаю быстро начнут думать , как дальше жить . А то конечно , сам , в доме , че не жить .
вы серьезно? из автора больше года делают ИДИОТКУ и ДУРУ! смеются с нее между собой, радуются,что нашли такую лохушку. а вы предлагаете и дальше этих аферистов держать в доме?
автор,неделю дайте парню на выселение и все! за неделю найдет комнату,я уверена. а его папаша - это аферист.неужели вы не поняли? трубку от него не брать,на уговоры не реагировать.
тут когда уже была тема про квартирантов в Днепре,тоже автор писала,что живут и не платят, долг огромный,она за них еще и коммуналку платит. знаете, это просто на голову не налазит.
Сама вумна тутички• 20 августа 2023
У вас семья артистов живёт. Под очень большим вопросом фронт и плохое отношение мачехи. Вас просто используют как лохушку. К сожалению.
Мой брат так ’друзей’ поселил. Оставили долга за коммуналку больше 10 тысяч. Я не дала ни дня, сказала вызову полицию. Съехали за 2 часа.
Вельми шановна• 20 августа 2023
Ответ дляПацаааааааан
да никто вам ничего не вернет
Копуша• 20 августа 2023
Автор, ви не отримаєте ні половину, ні четвертину. Нічого. Порадьте хлопцю їхати до матері, поки він це може. Бо через рік взагалі караул, вже і поїхати не зможе. І чітко скажіть, що 30 серпня заїжджають нові орендарі, до цієї дати мають виїхати.
Хоча це я в інтернеті така смілива, сама ніяк не зберуся з силами сказати квартирантам, що підіймаю оплату. Бо цін вже таких на бабушатніки нема, а в мене новобудова.
Ліплю вареники• 20 августа 2023
Автор. Или вы или вас. Не поставите точку, и дальше жить будут бесплатно.
natalia_vas• 20 августа 2023
Автор, вы хороший человек.Будет вам наука не заводить близкие отношения с квартирантами. К пацана есть деньги на еду, ведь вы его не кормите, значит найдется и на комнату, переезд, пусть отец вышлет итд. Мое субъективное мнение- раз есть ваша вина, то, если возможно, расстатся по хорошему, но твердо.
Та легко!• 20 августа 2023
Ответ дляПодругаМужа
А, тролль.
Девочки, расходимся, всё ясно.
Чому ви так вирішили? Що неповнолітній не може водити дівчат? В 17 років легко
Балаболка• 20 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Гроші вам більше усього, що вже не повернуть . Хлопець десь вчитися, працює?
Пишіть батьку смс, дзвоніть і хлопцю скажіть.
Що з 1 вересня у будинку відключається світло вода, газ. До 1 жовтня вивільнити будинок. З 1 жовтня замки будуть змінені, нові мешканці будуть жити.
І ніяких поступків. Бо вони вас добре вже знають.
Та вы что , какой октябрь? 1 сентября это максимум. А так три дня и на выход
Балаболка• 20 августа 2023
Ответ дляПацаааааааан
Він неповнолітній. Але дівчат водить, до цього доріс
Плаче і дівчат воде. А де ж він гроші бере ?
В такому віці уже треба працювати, якщо не хочеш жити з батьками чи мачухою. Мій чоловік після 9 класу працював на будівництві, там і житло дають. Койко-місце.
Так ні ж хлопцю мабуть таке не підходить, йому дім подавай.
Балаболка• 20 августа 2023
Ответ дляМагиня
Он может найти любую работу и снять койку в хостеле.
А вы можете даже в полицию заявить, что несовешенолетний подросток не получает необходимой опеки от родителей. Живет один в чужом доме. Пусть забирают его в приют и разбираются с родителями. Почему вы должны вникать в их проблемы?
Это отличная идея, так парню и сказать нужно, пусть хурчит на работу
Ответ дляПацаааааааан
Прийміть, що цих грошей Ви не отримаєте ніколи.
З татом хлопця не зв´язуватися (це марно), а підлітку повідомити, що він має покинути приміщення за тиждень, якщо ні, то пишете заяву про неповнолітнього без опіки, щоб забрали в дитбудинок. На розмови шукайте батька, він все оплатить - навіть не слухайте, бо хлопчина і жениться встигне і дітей зробити у вашому домі.
Ворожу на каві• 20 августа 2023
Деньги Вам не вернут, ни копейки.
Звоните отцу мальчика и говорите, что есть два дня на съехать из этого дома, иначе через два дня милиция и органы опеки будут подключены. Мальчику еще можете разъяснить, что у него осталось совсем немного времени ( до 18-летия) уехать из этой мышеловки.
Вы хороший человек, Вами пользуются. Денег жалко, понимаю, но не надейтесь, уже ничего не вернут(((
Ворожу на каві• 20 августа 2023
Ответ дляБалаболка
Два хватит
Балаболка• 20 августа 2023
И есть же такие люди наглые. Я много лет арендую квартиру, было такое , что зп задерживали, я очень переживала, что не смогу оплатить вовремя, снимала с кредитки, потом проценты платила. А тут год живут бесплатно, еще и комуналку за них платят
Ответ дляграфиняВишенка
Да все это понятно . Автор, хозяйка мягкий и порядочный человек , судя по стилю. Скорее всего без мужчины . Ей сложно дать отпор и уж тем более резко « встать в позу» и выселить . Поэтому необходимо ей проанализировать ЧТО реально она может сделать СВОИМИ силами, сама, что бы не чувствовать потом груз ответственности и чувств вины: сама себя запилит )
А делать что-то надо - урок этот не научит , другие найдутся . Надо уметь разруливать , если хочешь зарабывать чуть больше чем наши подачки от государства
Балаболка• 20 августа 2023
Ответ дляПацаааааааан
Я не троль
Отпишитесь потом удалось ли вам их выселить и как
Физрукая• 20 августа 2023
Ответ дляmariati
Дайте. Угол. В доме. За зановескойц. У СЕБЯ
Завжди з рушником• 22 августа 2023
Ответ дляКопуша
Напишите им в вайбере.
’Предупреждаю за 2 мес. Что с 1 октября цена квартиры ... . ’
Я и сама никогда не поднимала, но вот с сентября на 1 тыс поднимаю.
Ольчик1998• 22 августа 2023
Ответ дляПацаааааааан
Вже і це не платять, плачу я
Вы терпила, скажу одно: они вам не вернут деньги и платить не будут! Я надеюсь вы не едите то говно что они вам вештаються на уши, и выгнали уже их!?
Пацаааааааан
• 22 августа 2023
Ответ дляОльчик1998
Вже тиждень ні до кого дозвонитись не можу. Всі не беруть трубку. Зайшла в дім, меблі вивезли деякі, шмаття на місці.
Стоїтб велосипед і телевізор. Я вже думаю забрвти чи що і виставить речі.
Чи заявлять за крадіжку?
Мені то не треба цей хлам, але так хочеться якось хоч трішки наказать
Чи заявлять за крадіжку?
Ольчик1998• 23 августа 2023
Ответ дляПацаааааааан
Чи заявлять за крадіжку?
Я б забрала, поки гроші не віддадуть, хоть якусь частину, вам треба стояти на своєму і не слухати їх ниття, бо вони у вас на шиї так все життя можуть сидіти! Пишіть їм, та міняйте замки. Може вони вже і свалили, а хлам той і не треба їм.. хто ж знає які вони, та що на думці в них