Пацаааааааан• 20 августа 2023

Не можу наважитись вигнати квартирантів, я у розпачі

Колись писала вже трішки тут. Хтчеться з кимось поговорити і щоб вислухали. Сьогодні це ви.
Здаю будинок біля Києва за 10 тис. Сама живу поруч. Мій пасивний дохід до мінімальних зарплат і пенсії моєї і чоловіка. В мене великі надії на цей дохід, щоб від дітей не залежать і ще трошки внукам підкинути на дні народження, а в мене їх 4.
Всередині лютого 2022 року прийшли нові квартиранти. До цього було дві чудові сім´ї.
Ну і війна. Вони їдуть одразу. Так вийшло, що вони запропонували моїй дочці поїхати в їхнє село з сім´єю. А їхати більш не було куди, все забито зайнято і ніяких ніде у нас родичів. Врни домовились в селі з сусідами і ті прийняли мою дочку з дітьми у себе на місяць. Вона окремо з сусідами розрахувалась за це квартирування. Я була дуже вдячна їм за допомогу. Повернулись вони всі всередині квітня, як Київ обл звільнили. Я з вдячності не взяла у них грошей за оренду за лютий і березень. За квітень сказала платить. Я взагалі нікуди не виїздила, у нас не було боїв, шумно і страшно тільки.
З тих пів вони платять як попало. Жінкв з меншою дитиною лишилась в селі, він зі старшим тут в домі. Практично немає вдома його весь цей час. По відрядженнях мотається.каже ганяє для фронту машини. Дозвониться нереально. Раз в пару місяців передзвонює і тільки обіцяє ось ось заплачу, то я в окопі, то я на завданні, то мене ранили я в госпіталі. Виходить наче я безсовісна і вимагаю гроші з солдата в окопі. Боргу вже 130 тис. Я тільки чую ЗАЙКА, КОТИК, РОДНАЯ, я детками клянусь все отдам...
В домі живе лише син 17 років. Я ж не вижену дитину, каже йому нема куди йти, з мачухою він не ладить, мама за кордоном.
Я вже у відчаї. Буває находить думаю вишверну як котеня піду. Як починаю давить, то виїздить з дому до друзів на кілька днів, потім дзвонить батьеу і оьіцяє до кінця місяця все віддать і нічого не віддає.
Я все ж маю надію що хоч половину віддасть і тоді вишверну.
Оце я так розраховуюсь досі, що допомогли дітям. І совість не дозволяє ту дитину гнати, бо батько на війні, а я ніби жадна сука.
Що порадите? Гнать? З 1 вересня хай уматує куди хоче той малий?
автор Пацаааааааан • 23 августа 2023
Ответ дляОльчик1998
Я б забрала, поки гроші не віддадуть, хоть якусь частину, вам треба стояти на своєму і не слухати їх ниття, бо вони у вас на шиї так все життя можуть сидіти! Пишіть їм, та міняйте замки. Може вони вже і свалили, а хлам той і не треба їм.. хто ж знає які вони, та що на думці в них
А чк в поліцію заявлять, що я пограбувала?
Ольчик1998• 23 августа 2023
Ответ дляПацаааааааан
Кого, вони живуть у вас та не платять.. ви що..
миссАрфография• 23 августа 2023
Автор, Ви вирішили проблему?
автор Пацаааааааан • 23 августа 2023
Ответ длямиссАрфография
Автор, Ви вирішили проблему?
Ніхто не бере трубку, малого вдома нема.
Велосипед поставила собі в гараж. Він мені не треба, та може ж прийде спитає де і тоді вже візьму за яйця.
Сьогодні найшло і думала вишвирну речі на вулицю, зайшла, а там хламу...треба весь день носить. Прийде дитина а речі на вулиці.
І уявляєте, шкода стало. Дала собі ще пару днів на подумати
графиняВишенка• 25 августа 2023
Ответ дляПацаааааааан
вы очень добрая. эхх. ездят на вас, не стесняясь. а вы еще за тряпки переживаете.
графиняВишенка• 25 августа 2023
меняйте замки.и досвидос.