Борщичок• 20 августа 2023

Ком в горлі буває що не пускає навіть вздох зробити

Ком в горлі не пускає вздох зробити с першого раза, наче як щось там є, стала боліти голова с ліва , в носі буває щось пече, що це може бути ?
Лора проходила все добре. Ендоскопію робили поставили рефлюкс, язва, хелікобактер.
Кардіолог все в нормі.
Невропатолог назначив гідозепам.
Терапевт каже що це нервове.
Щетовідка збільшена але не критично.
Узи брюшной полости робили теж все добре.
Аналізи всі в нормі.
Гармони теж в нормі.
Невже цей ком в горлі і що пече в носі дає так рефлюкс
?????
Мексиканочка• 20 августа 2023
Это лечит психиатр

Точу ляси• 20 августа 2023
Це нерви.
Летюча помилка• 20 августа 2023
У вас же вчера тема была.
Патриоточка• 20 августа 2023
Нерви. У мене було щось подібне. Дійсно допоміг гідазепам, але я звернулася до лікаря майже одразу, як з´явилися симптоми. Думала, це у мене після ковіду дихання ускладнене ))
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Теж звернулась одразу, спочатку був як приступ не пускало дихати, на фоні цього лякалася тиск підіймався зараз краще але не зовсім . Як довго ви приймали гідозепам ?
Диана_80• 20 августа 2023
У меня такое было на фоне стресса, тоже думала, что это щитовидка. Эндокринолог, лор после узи так и сказали, что это от нервов. После развода стала жить спокойнее и этот ком в горле прошёл. Знаю как это неприятно, но действительно, это от нервов, нужно пить успокоительное и убрать стресс. Всё пройдёт само.
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляДиана_80
Пью гидозепам, чай успокоительний до цього біфрен пила, стресса немає. Це як який приступ може бути все добре потім різко погано
Патриоточка• 20 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Приймала десь тиждень, здається. Але відпустило вже після кількох перших прийомів. Однак в мене був більше як просто дискомфорт. Дихати я могла. То ж може вам треба пити довше.
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Я приймаю сублімований 0,2 мг по одній в день.

Точу ляси• 20 августа 2023
Ответ дляБорщичок
То вам только кажется, что стресса нет. Причина может быть не явной.
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Чи боліла у вас голова тоді ?
Коли ком що не можу терпіти пью ношпу ствю легше трішки .
Патриоточка• 20 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Чи боліла у вас голова тоді ?
Ні, не боліла і тиск не піднімався, бо я навпаки - гіпотонік. Але тоді і обстановка була спокійніша: війни повномасштабної не було (( Видужуйте!
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
В мене теж тиск в нормі. Дякую!
Tinatin123• 20 августа 2023
Якщо це не гастроентерологія, то нерви. Нерви у всіх по-різному проявляються.
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляTinatin123
Я переживаю щоб це не було щось там в горлі погане
Голодаю• 20 августа 2023
Да, мышечные зажимы такое творят. Боли, изжога цветочки.
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляГолодаю
Изжоги немає . Боли теж нема . Тільки головна біль с лівої сторони.
Голодаю• 20 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Шея
Голодаю• 20 августа 2023
За компом, телефоном много сидите?

автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляГолодаю
За компом, телефоном много сидите?
За компом взагалі не сиджу , в телефоні так але я би не сказала що багато .
Голодаю• 20 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Значит в сторону стрессов копать нужно.
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляГолодаю
Значит в сторону стрессов копать нужно.
Зараз стресса немає . До цього були три місяці переживання. Я і сама по собі все близько сприймаю
Голодаю• 20 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Я с рефлексотерапевтом занималась, там ноги расти могут из детства даже. Зажимы в шее, плечах. У меня левое плечо, он сказал, что такое ощущение, что пытаетесь плечом оттолкнуть от себя что то. И был прав, в общем проработали, убрали зажим, но иногда появляется.
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляГолодаю
А що саме робили ?
Голодаю• 20 августа 2023
Ответ дляБорщичок
А що саме робили ?
Иглоукалываение, потом я ложилась, он на мышцы точечно накладывал пальцы и держал, надавливал, чуть тянул и мышцы расслаблялись. При этом задавал вопросы о переживаниях, мы прорабатывали их и отпускали.
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляГолодаю
А які в вас були симптоми до цього ?
Голодаю• 20 августа 2023
Ответ дляБорщичок
А які в вас були симптоми до цього ?
Это тянется лет 7. Лечила типа фарингит, проверяла желудок, желчный, щитовидку, искали от чего ком, першение, боли в горле. Изжоги, диспепсия жуткая, гастроэнтеролог разводила руками, после лечения желудка направила к невропатологу-вертебрологу. Обнаружили миофасциальный синдром, кучу тригеров. У меня с левой стороны зажимы в шее, плече, лопатке, мышцы на спине в районе желудка зажаты.
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляГолодаю
У мене с лівої сторони і голова стала боліти. Може теж зажими в шеї.
Голодаю• 20 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Ага, бывало у меня, такой петлей сзади и впереди болит, и с глазом. При этом напряжение в лице чувствуете?
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляГолодаю
Нет не какого наприжение нет , только в виске пульсирует.
Неужели так нерви могут давать на все и сразу ?