Фляшка на трьох• 20 августа 2023

Потрібно видаляти 8 перед брекетами?

У доньки є зачатки 8, але вони ще не прорізалися.Стоматолог наполягає на хірургічному видаленні 8 перед установкою брекетів.
Пьяная вишня• 20 августа 2023
Ми не удаляли

Мальчун-задирун• 20 августа 2023
Доньці не видаляли. Брекети зняли 2 роки тому
Bilenkova• 20 августа 2023
проконсультуйтесь у гнатолога, тільки потрібно зробити КТ, нам різні ортодонти говорили різне, хто пропонував видаляти, хто ні. А гнатолог на КТ подивився на ті зуби і сказав, що зараз вони не заважають, але в майбутньому потрібно буде видаляти. бо вони лізутьь трохи під укіс (майже ніколи не змінюють свій напрямок) і ще не в одній шерензі з іншими зубами знаходяться.
Українська Мрія• 20 августа 2023
Ну в 8 ещё и брекеты рановато. А по теме: все очень индивидуально, кому-то нужно удалять 100%, а кому-то не обязательно. Я знаю людей, у которых и в 30-40 лет зубы мудрости не выросли, сидят там себе в зачатках) уже 6-5 поудаляли, а ’мудрыми’ не стали. Их удаляют что-бы они потом не начали зубной ряд двигать, но ведь не факт что они начнут двигать. Я бы на вашем месте сходила на консультацию ещё в пару клиник, а потом принимала решение.
Українська Мрія• 20 августа 2023
P.s. ой, подумала что вашей дочке 8 лет, не дочитала, извините
МашМааш• 20 августа 2023
Если они неровно растут (видно на КТ, рентгене) то обязательно
Или если специалист видит, что места в челюсти мало и при росте они двигать зубной ряд начнут

А так можно не трогать

Мне 2 удалили (они лежали на боку как бы), а две выросли уже после снятия брекетов, все нормально
Заюшка_хозяюшка• 20 августа 2023
Дочці видаляли перед зняттям брекетів, щоб підросли і легше було видаляти, але ще не псували зубний ряд.
Ситуація залежить від положення і стадії вісімок.
Цигарний шланг• 20 августа 2023
Удаляем после брекетов после 16 лет