ЖующаЯКонфету• 20 августа 2023

Хто я?! Немає роботи, нормального життя

Живу в селі, тут роботи немає. Є інколи сезонна, але маю проблему з коліном і піти не можу, бо буде гірше.
Їхати в місто-район - там лише вакансії продавця за 6500, а дорога туди і назад коштує - 140 грн. Тому варіант такий відпадає.
Тримаю курей - продати яйця немає нікому, кожен тримає своє, так і з зеленню, овочами і фруктами.
Раніше працювала в інтернеті, наповнювала магазини, а тепер зовсім немає нічого подібного. Кожного дня моніторю і шукаю.
Чоловік працює, на більш необхідне маємо кошти, але я не маю своїх і почуваюся некомфортно.
Створила сторінку і інстаграм, найшла виробників - щоб продавати одяг по дропу, але не дуже виходить. Тяжко найти популярну і хорошу річ, щоб потім і реклама окупилася. Скоріше це як забавка, а не дохід.

Що робити? Чим зайнятися? В мене вже сил немає, постійно в стресі, що я ніхто! Що не заслуговую на краще, нічого не виходить. Якась депресія та апатія до всього.
Може хтось щось порадить? Чи дасть гарну ідею, пораду?

Йти на курси швачки-брів-нігтів взагалі не підходить. Боюся поранити клієнта, та і в селі переважно пенсіонерки, кому то буде цікаво.
автор ЖующаЯКонфету • 20 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я сьогодні купувала помідори у бабки на базарі в Франику по 60
Це роздріб. А коли продати наприклад 2 тонни помідорів в роздріб?
Я знаю в розумію які ціни на ринку по овочі та фрукти, заробити в селі вкрай тяжко.

Госпожа Белладонна• 20 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
та то або помідори елітні, або ви - дружина мільонера) В нас по 20-25 рожеві, а інші - ще дешевше
Хз, ми тільки переїхали, ще не знаю цін .Ринок на Тролейбусній. Помідори самі звичайні, просто домашні
автор ЖующаЯКонфету • 20 августа 2023
Ответ дляПищалка
Ви можете возити ті ж яйця, кури, зелень на продаж до великого міста. І не лише свої, а й усіх, хто вирощує усе це поруч з вами, за певний відсоток. В мене батьки з часів ковіду беруть молочку у жінки, яка створила групу у вайбері і привозить свою продукцію під замовлення. Але для цього треба час, обрости клієнтурою.
Або йти в онлайн. Я працюю бухгалтером, у нас уся бухгалтерія в онлайні, і з сіл люди теж є. Я ж не знаю, хто ви і що вмієте, але без знань і в великому місті ніде не влаштуєшся.
Я добре розуміють і платформах інтернет-магазинів. Працювала з пром, хорошоп, опенкарт, епіцентр, алло, вордпрес.
Мінімальні знання в фотошопі, ексель, Гугл таблиці. Добре володію комп´ютером.
Була адміністратором сайту відгуків в Україні, кількох сторінок в фейсбуці.
Можу розміщувати та редагувати, шукати та доповнювати інформацію.
Шукаю звісно впершу чергу щось подібне, але не відштовхую і інші засоби заробітку .
Бла бла бла• 20 августа 2023
Ответ дляДобротная
потому, что село. вот и весь ответ.
В городе тоже, кроме продавца ничего нет. В Киеве люди не могут найти работу. Конкурс огромнейший. На одну уборщицу конкурс 20 человек. При чем тут село?
Готова до другої• 20 августа 2023
Возить яйца, зелень, овощи в город и продавать.
Искать в городе работу не на 6500. Например, ухаживать за лежачим человеком с проживанием по сменам, помощница по дому, уборка офисов
90x60x90• 20 августа 2023
Ответ дляПланшетница
У вас тупо на все є виправдання, значить гроші не так і потрібні
А у вас тупо наехать , где совет по делу ? Вот же есть люди 🤦‍♀️
Автор , город сейчас тоже в основном без работы .. среднему бизнесу гаплык почти если вас утешит .
Щедрик• 20 августа 2023
Автор, мне нужно освободить две квартиры от вещей, будьте моим дропом. Продайте мне мой хлам за ваш % сверху. Вы находите покупателей, я отправляю.
грешница кающаяся• 20 августа 2023
кто хочет найти работу тот найдет. с моей точки зрения,вы не хотите работать.
вкрации• 20 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ну слухайте, працюю дропом вже 6 років. Навіть минулого року гарні продажі були. Навіть влітку. Я вже мовчу, як до війни на дропі 1000$ спокійно можна було мати. В цьому році вже відчутно, що у людей скінчилися гроші. 3-5 тисячі доходу чистого за місяць останні півроку, при тому щодня реклама на 3-4$ дається, а не просто так люди приходять. Так це в мене досвід, уміння, знаю, як працювати з клієнтами, гарний та перевірений товар, магазин з репутацією. А що за новачків казати.
Тому зараз зайти в цю нішу нереально.
+1000000! повний капець з продажами. просто у людей тупо немає грошей.

90x60x90• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ми возимо в сусіднє село, або до нас їдуть. Ось помідори маємо - 6 грн
Сливка - від 3-5 грн
Ожина - 15-25 за кг
Та це сезон, це не постійний заробіток .
Это какое село такие цены 😱я хочуууу помидоры по 6 грн
Місячне Сяйво• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Овочі та фрукти продаємо, але це сезонний підробіток.
Стройте теплицы и выращивайте зелень и микро зелень. Но вы сейчас скажите, что у вас нет денег для старта.
автор ЖующаЯКонфету • 20 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Я продам, від вас фото та заміри. Без проблем.
автор ЖующаЯКонфету • 20 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Ви серйозно?! Я сьогодні на біржах лишила майже до 5 відгуків, і как майже кожного дня. І нічого!
Місячне Сяйво• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Не вигідно, не маємо машини
А пригнать колымагу за 3 тыс уе вам совесть мешает?
Я вот только из отпуска в том числе из Черновицкой обл. - хаты в селах мама не горюй, никто на жизнь не жалуется.
автор ЖующаЯКонфету • 20 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Я тільки за. Ми з чоловіком про це обговорювали. Ось на осінь посадимо цибулю. Є теплиці, але без опалення. Звісно це дорого, але можливо. Тільки подумати що садити.
Місячне Сяйво• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну так и занимайтесь, в том числе ищите куда вы это потом продадите.
автор ЖующаЯКонфету • 20 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Ми тільки переїхали недавно, так тук будинку є дорогі. А ми тільки починаємо. Я думаю, зрозуміло чому так тяжко.
Місячне Сяйво• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Откуда вы переехали и почему? Почему выбрали село, а не город, где с работой повеселее?
Marie-Antoinette2• 20 августа 2023
Дівчата добре підказують, вирощувати овочі/фрукти, кури, яйця, шукайте групи у Фб вашого обл центра, давайте оголошення, ще й самі приїдуть до вас.

Можно ще квіти спробувати вирощувати, засіяти поле лаванди, або тюльпанів і здавати в ареалу на фотосесії і для квіткових магазинів здавати.

Я у Польші - тут такі великі поля з квітами - платиш певну суму і можно і фото робить і тюльпанів нарвати з собою букет

Області пітьми• 20 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Вы понимаете сколько нужно денег поставить теплицу? Уверена, что нет.
автор ЖующаЯКонфету • 20 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Ми переїхали в батьківський будинок чоловіка. Раніше жили в зйомній квартирі в Житомирі. Тоді чоловік працював закордоном, але на початку війни повернувся. Зараз робота така, що вистачає на їжу та одяг, і невеличкі потреби.
Місячне Сяйво• 20 августа 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Тогда в веб кам или на трассу. Там вложений меньше.
Місячне Сяйво• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Родители мужа с вами живут? Может имеет смысл снимать в городе и работать, что бы хватало на больше? Зависит конечно от профессии. Вы если раньше огородом не занимались, вам будет тяжко влиться в эту сферу.
автор ЖующаЯКонфету • 20 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Ні, ми самі живемо. В місто чоловік категорично не хоче, говорить тут спокійно та своє подвір´я. А мені тут тяжко морально, мені не має чим тут зайнятися.
Виростила своє, і продала оптом в все. Я не маю постійного заробітку. Зимою хоч реви від цього всього.
Місячне Сяйво• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вам в церковь надо, заобщаетесь с местными и поймете каких товаров или услуг им не хватает и что вы могли бы предложить.
автор ЖующаЯКонфету • 20 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Бабкам би пенсію та ліків безкоштовних. Тут майже пенсіонери, молодь не ходить туди.
mazna• 20 августа 2023
Шить, вязать что-то, игрушки делать. Вон я недавно покупала пса Патрона, 350грн самый дешевый)
Elliaz• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так, базові потреби - заробіток чоловіка. Раніше до війни я мала гарну зарплату з проєктів в інтернеті до 20 тис грн, але зараз їх припинили, роботи немає.
Моніторю на біржах фрілансу кожні пів години, але там майже нічого немає.
Зараз дивлюся і навчаюся на курсах смм. Але ж це не заробіток, хотілося б купити якийсь курс - коштів на таке не вистачає. Тому з ютубом переглядаю.
напишіть мені приватно. допоможу безкоштовно дістати курси з навчання у будь-якому напрямку.
Ранковий базар• 20 августа 2023
Де такі ціни на помідори? Дніпро, центральний базар Озерка, від 35 гр за кіло. У бабусь від 50 гр. Сьогодні продавчиня сказала, що з вересня ціни вгору на овочі
галлея• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Сливка - від 3-5 грн
Ожина - 15-25 за кг
це де такі ціни?