ЖующаЯКонфету• 20 августа 2023

Хто я?! Немає роботи, нормального життя

Живу в селі, тут роботи немає. Є інколи сезонна, але маю проблему з коліном і піти не можу, бо буде гірше.
Їхати в місто-район - там лише вакансії продавця за 6500, а дорога туди і назад коштує - 140 грн. Тому варіант такий відпадає.
Тримаю курей - продати яйця немає нікому, кожен тримає своє, так і з зеленню, овочами і фруктами.
Раніше працювала в інтернеті, наповнювала магазини, а тепер зовсім немає нічого подібного. Кожного дня моніторю і шукаю.
Чоловік працює, на більш необхідне маємо кошти, але я не маю своїх і почуваюся некомфортно.
Створила сторінку і інстаграм, найшла виробників - щоб продавати одяг по дропу, але не дуже виходить. Тяжко найти популярну і хорошу річ, щоб потім і реклама окупилася. Скоріше це як забавка, а не дохід.

Що робити? Чим зайнятися? В мене вже сил немає, постійно в стресі, що я ніхто! Що не заслуговую на краще, нічого не виходить. Якась депресія та апатія до всього.
Може хтось щось порадить? Чи дасть гарну ідею, пораду?

Йти на курси швачки-брів-нігтів взагалі не підходить. Боюся поранити клієнта, та і в селі переважно пенсіонерки, кому то буде цікаво.
Пасхальний тролік• 20 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
та то або помідори елітні, або ви - дружина мільонера) В нас по 20-25 рожеві, а інші - ще дешевше
бабурка, запоріжжя— рожеві помідори 40 гривень— як були в ціні так інше падає…

Чумачечая_• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ми переїхали в батьківський будинок чоловіка. Раніше жили в зйомній квартирі в Житомирі. Тоді чоловік працював закордоном, але на початку війни повернувся. Зараз робота така, що вистачає на їжу та одяг, і невеличкі потреби.
Извините, но у многих сейчас и на это денег не хватает.
А у вас, то не хочу, то не выгодно, туда- вложения надо.
Зимой скучно - крестиком вышивайте.
Короче, автор, вам не припекло.
автор ЖующаЯКонфету • 20 августа 2023
Ответ длягаллея
це де такі ціни?
Чернівецька область, по селах така ціна. По 10 вам фуру загрузити зможуть
Намазюкана нішою• 20 августа 2023
пастилу робити, варення, джеми, свіжу і суху лаванду продавати, вона швидко росте, віники банні березові , дубові чи які там ще, гриби сушені
Безлім на все• 20 августа 2023
В фейсбуці є садово городні гпупи,де народ успішно продає сортові квіти,декоративні кущі,різне насіння,сортову картоплю.
Розумію,що це не великий заробіток,але я рсобисто купувала квасолю по 10 кг,часник пару кг.
Чекаю тепер на колекційні хости по 120 гр.
Сама ж торгую через інтернет добривами,саджанцями гортензії.
Раніше на гусенят та індокаченят в мене була черга,приїжджали самі.
Зараз люди чекають на чергову партію гусячих яєць-роблять з них писанки.
Також кімнатні квіти можна вирощувати і продавати-та багато що можна продати
Ту ж саму яблучну сушку,лише не лінуватись .
Безлім на все• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Також думаю над цибулею. Замовила на зиму на сайті ( предзамовлення) райдер. Бачила відгуки на неї непогані.
Хороша,я садила.
Безлім на все• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Це роздріб. А коли продати наприклад 2 тонни помідорів в роздріб?
Я знаю в розумію які ціни на ринку по овочі та фрукти, заробити в селі вкрай тяжко.
То ви не були в Вашківській групі.
Там всі поголовно сидять на лаванді і трояндах.
Безлім на все• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я тільки за. Ми з чоловіком про це обговорювали. Ось на осінь посадимо цибулю. Є теплиці, але без опалення. Звісно це дорого, але можливо. Тільки подумати що садити.
Часник любаша
автор ЖующаЯКонфету • 20 августа 2023
Ответ дляБезлім на все
То ви не були в Вашківській групі.
Ні, не я

Безлім на все• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ні, не я
Там оптовики по саджанцям
Елена2530• 20 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я продам, від вас фото та заміри. Без проблем.
Напишіть мені в особисті повідомлення, також маю багато речей, побутової техніки яку потрібно продати, але не маю на те часу. Ви шукаєте покупців, я відправляю товар, по оплаті домовимося.