ШобВам_КакНам• 20 августа 2023
Онкологія чоловіка і його агресивність
Чоловік хворіє близько 5 років, 5 операцій та 20 хімій. Зараз його підтримують у Німеччині, він неоперабельний. Але останні пару тижнів він став просто небезпечним - агресивний, вибухає на рівному місці, поводить себе неадекватно. Став як хворий на голову. Я просто боюсь знаходитися з ним в одній квартирі. Що мені робити з ним?
У нас дитина неповнолітня, не хочу ще їй зірвати нервову систему.
І ще. Підкажіть, будь ласка, тематичні групи у соцмережах. Дякую.