Snehka• 20 августа 2023

Хто зараз з України в Болгарії? Хелп у дитини валить темп. Як тут з лікарнею...

Дівчата, хелп, як в Болгарії потрапити до лікаря, лікарні, тел.адресу..? ми знаходимося в Єленіте нарешті змогла вивезла дитину на море( Знімаємо кв.страховки нема. А у дитини тут на 2-й день темп.38.6, а на 3-й день 39.8, зі своїм педіатром тримаю зв´язок, але вона тільки зранку відповідає. Збиваю темп.нурофеном табл.200мл. (12років дитині) гордо червоне пирскаємо тантум верде. З ранку підташнювало, ацетон, на температуру(
Швидко кока кола, далі солодкі чаї, і бетаргіна у них тут нема дали інший препарат. Дитина його єлі єлі по трохи сьорбає. По троху заставляють пити воду. Нічого не хоче. Але температура валить і валить, збивається до 38.3 і знову 39.9 ось поміряли. Знову нурофєн дала. В 13.30 2 табл. І зараз 1 табл. В буд.де знімаю кв.сказвли без страховки не приймають.
Олимпиада80• 20 августа 2023
Може модна в нашій страховій придбати страховку?
Alina_ak• 20 августа 2023
Так може онлайн все ж таки оформити страхування?
Елена1265• 20 августа 2023
Я удивлена, как люди не боятся ездить за границу с ребенком без страховки…
постою_послушаю• 20 августа 2023
Успокойтесь и отпаивайте ребёнка, чайная ложка каждые 5 минут. Тёплой водой обтирайте, не укутывайте. Нурофен(ибупрофен) чередуйте с парацетамолом.
ku4eravaku4erava• 20 августа 2023
Так у вас таблетка маленькая доза, и водой отпаивайте
Pavelolka• 20 августа 2023
Желаю вам скорее разрешить проблему и выздоровления.
Для остальных ваша ситуация - повод задуматься, когда пишут - а можно не покупать страховку?
anta_res• 20 августа 2023
Ну як це не приймають без страховки? Звичайно за свій кошт приймають. Можу порадити на СБ або клініка Viva, або Святого Миколая. Беріть таксі і везіть. Краще друга клініка, швидко відкапають
Елена1265• 20 августа 2023
Ответ дляAlina_ak
Не знаю, как сейчас, но до войны так нельзя было делать. Только до выезда нужно было оформлять
anta_res• 20 августа 2023
Ответ дляОлимпиада80
Ні, не можна. Вона тільки через 5 днів почне діяти.
Ollka• 20 августа 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Так, якщо вага біля 50 кг можна 400 мг дати - дві таблетки
Ollka• 20 августа 2023
Ответ дляPavelolka
У мене подруга поїхала відпочивати в сама захворіла. Так, що потрапила в лікарню.
До ре, що страховка була
постою_послушаю• 20 августа 2023
Температура у вас на лекарство реагирует, падает. До нормальной она снижаться и не должна. Не волнуйтесь так, Вам нужна холодная голова. И обязательно надевайте маску при контакте с ребёнком, а то обе заболеете там.
anta_res• 20 августа 2023
Ответ дляЕлена1265
Зараз вже багато де можна, але страховка почне діяти через 5-7 днів, залежить від страхової.
РойЛеля• 20 августа 2023
Хто не їздить в Болгарію, то якась фігня весь час
Люблю море• 20 августа 2023
Надо 400 мг и что за паника
Alina_ak• 20 августа 2023
Ответ дляЕлена1265
Не знаю, зараз зайшла на хотлайн фінанс, наче можна, тільки з завтрашнього дня
anta_res• 20 августа 2023
Ответ дляAlina_ak
Це для тих, хто з України. Для тих, хто за кордоном, пізніше.
Лизочек• 20 августа 2023
Нурофен надо 400 мг, чередуйте с парацетамолом 500 мг.
Если в 13 часов дали нурофен, то в след.раз нурофен можно часов через 8.
Олимпиада80• 20 августа 2023
Ответ дляanta_res
Все одно варто зробити страховку хоч зараз. Хз, як піде далі
автор Snehka • 20 августа 2023
Ответ дляЛизочек
2таб. по 200мг даю.
rainbow-magma• 20 августа 2023
Добрый день, возили ребенка сюда с отравлением. Страховка есть ,но не кому она не нужна. Оплачиваешь в клинике а потом выбивай у своей страховой. Это в г. Солнечном Берег : Вива клиник, 8240 Стария възел, Sunny Beach, Bulgaria
Но учтите там дорого....
E-ducate• 20 августа 2023
200 мл у 12 років - це вже мало.
anuta 27• 20 августа 2023
Нурофен 2 табл и колу пусть пьет много прям и еще щелочную воду любую хорошо . Это ротовирус ничего вы не сделаете 3-4 дня так всегда . Пить прям заставляйте чем больше тем лучше ребенок уже большой все понимает
anta_res• 20 августа 2023
Ответ дляОлимпиада80
Так, але на цей випадок воно вже ніяк не вплине. Ні зараз, ні за 5 днів. Зараз тільки власним коштом.
автор Snehka • 20 августа 2023
Ответ дляanta_res
Просто таксі і сказати як називається лікарня, адреса може є?
Bejza• 20 августа 2023
Что за паника на темпу, чередуете таблетки, отпаиваете, ребегка максималтно раздеть прохладный душ, пить щелочную воду.
автор Snehka • 20 августа 2023
Ответ дляanuta 27
Так і роблю. Дякую
автор Snehka • 20 августа 2023
Ответ дляBejza
Дитину морозить, кутається в покривало , холодний душ нє.
rainbow-magma• 20 августа 2023
Ответ дляSnehka
Вива клиник, 8240 Стария възел, Sunny Beach, Bulgaria
автор Snehka • 20 августа 2023
Ответ дляrainbow-magma
Но учтите там дорого....
Ясно. Дякую.