Snehka• 20 августа 2023

Хто зараз з України в Болгарії? Хелп у дитини валить темп. Як тут з лікарнею...

Дівчата, хелп, як в Болгарії потрапити до лікаря, лікарні, тел.адресу..? ми знаходимося в Єленіте нарешті змогла вивезла дитину на море( Знімаємо кв.страховки нема. А у дитини тут на 2-й день темп.38.6, а на 3-й день 39.8, зі своїм педіатром тримаю зв´язок, але вона тільки зранку відповідає. Збиваю темп.нурофеном табл.200мл. (12років дитині) гордо червоне пирскаємо тантум верде. З ранку підташнювало, ацетон, на температуру(
Швидко кока кола, далі солодкі чаї, і бетаргіна у них тут нема дали інший препарат. Дитина його єлі єлі по трохи сьорбає. По троху заставляють пити воду. Нічого не хоче. Але температура валить і валить, збивається до 38.3 і знову 39.9 ось поміряли. Знову нурофєн дала. В 13.30 2 табл. І зараз 1 табл. В буд.де знімаю кв.сказвли без страховки не приймають.
rainbow-magma• 20 августа 2023
Ответ дляSnehka
Ясно. Дякую.
Выздоравливайте!
anta_res• 20 августа 2023
Ответ дляSnehka
Просто таксі і сказати як називається лікарня, адреса може є?
Ось
https://maps.app.goo.gl/DFiUa2N1W7Gtvy1H9?g_st=ic
Знаходиться на території Лагуна парк.
автор Snehka • 20 августа 2023
Ответ дляE-ducate
200 мл у 12 років - це вже мало.
Я даю 2 по 200, тобто 400 мг
VShpak• 20 августа 2023
Ответ дляSnehka
2таб. по 200мг даю.
Добавьте нош-пу - если не сбивается !
И отпаивайте, нош-па чтобы снять спазм и чтобы почки начали выводить жидкость.
автор Snehka • 20 августа 2023
Ответ дляVShpak
Добавьте нош-пу - если не сбивается !
Так добавила 0.5 таб.
anta_res• 20 августа 2023
Ответ дляrainbow-magma
Вива клиник, 8240 Стария възел, Sunny Beach, Bulgaria
Це гарна клініка, але в Св Миколаї дешевше буде, а за якістю не гірше
VShpak• 20 августа 2023
Ответ дляSnehka
Так добавила 0.5 таб.
0,5 мало
uma• 20 августа 2023
Вызывайте такси и едете в клинику святого Николая, это на Солнечном берегу. Там можно по страховке, можно платный прием. Все врачи говорят на русском. Это самый простой и быстрый вариант. Живая очередь, но абсолютно не большая. На днях заезжала по бумажным вопросам, то вообще 2-3 человека на прием было.
Картой можно платить.
автор Snehka • 20 августа 2023
Ответ дляuma
Картой можно платить.
Дякую.
постою_послушаю• 20 августа 2023
Ответ дляSnehka
Дитину морозить, кутається в покривало , холодний душ нє.
Холодный душ ни в коем случае, только тёплый или тёплой водой обтирать. И правильная дозировка жаропонижающего
Говорилка• 20 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Успокойтесь и отпаивайте ребёнка, чайная ложка каждые 5 минут. Тёплой водой обтирайте, не укутывайте. Нурофен(ибупрофен) чередуйте с парацетамолом.
Мы тоже ребенка так вытаскивали, но оба препарата давали в виде сиропа
постою_послушаю• 20 августа 2023
Ответ дляГоворилка
У многих детей от сиропа рвота.
uma• 20 августа 2023
Добавлю, что в клинике Святого Николая ребенка и прокапают при необходимости. Там все и сразу, и осмотр, и процедурные.
uma• 20 августа 2023
Ответ дляЕлена1265
Я удивлена, как люди не боятся ездить за границу с ребенком без страховки…
До жопы те страховки. У меня они есть. Но когда у ребенка прихватило ухо, то приехала я в клинику (правда за нами бесплатно прислали машину) и платила все сама. А вот по возвращению нужно податься в страховую и попросить компенсацию. Так что особой разницы нет, деньги нужны в любом варианте.
Yana_pl• 20 августа 2023
Ответ дляРойЛеля
Хто не їздить в Болгарію, то якась фігня весь час
В мене багато знайомих за той і цей рік переболіли жорстко саме у Болгарії. Хто туда виїхав з дітьми в тому році боліють кожен місяць. Хто зна, що там таке.
автор Snehka • 20 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Парацетамол є в табл.по 200 мг.
Зараз вже другий раз дала нурофен 400мл.
Якщо темп.все ж не впаде чи впаде трохи, через скільки можна парацетамол дати і 1 табл.?
Линда• 20 августа 2023
Повинні приймати часні кліники.
Прийом був десь коло 40 лев.
постою_послушаю• 20 августа 2023
Ответ дляSnehka
Парацетамол є в табл.по 200 мг.
У вас температура падает, она так и должна снижаться немного, не до 36.6
По дозировка я не помню, посмотрите в инструкции, по-моему, парацетамол нужно 500 мг. Главное не давайте меньшую дозу, а то и температуру не собьёт, и 4 часа выдерживать между приёмами все равно придётся
uma• 21 августа 2023
Автор, как ваши дела?
автор Snehka • 21 августа 2023
Ответ дляuma
Автор, как ваши дела?
Ніч пройшла норм, парацитамол діє краще ніж нурофен. Тримав всю ніч , о 5.00 і о 7.30- 37.3
Але вже о 9 ранку 38.6, знову парацитамол, і до 14.00 дитина оживає, і їсти хоче, і вже вийти просто пройтися хоче..
Знайшла на березі моря в 1 із отелей мед заклад, якось там віва....
Там дівчина лікар українка, каже, прийом 60€. Але розпитала симптоми, що даю. І поспілкувавшись пішла в аптеку добрала все що потрібно. Продовжимо лікування. Доречі запитала ща АБ, без проблем продадуть, якщо знадобляться. Дівчина з мед.заклалу сказала у них азитроміцин якщо що всім назначають.
uma• 21 августа 2023
Ответ дляSnehka
Гуляйте, хоть вечером. Подруга здесь была, ее дочь тоже выдала температуру высокую и горло. Пару дней и все прошло, температуру сбивала и горло полоскала. Дальше как ни в чем не бывало, купалась, ныряла и дальше в Украине в лагерь махнула. Все отлично. И у вас все будет супер.