Играю у края• 20 августа 2023
Чехія. Закордонний паспорт, якщо немає можливості відразу забрати.
Прийшло повідомлення, що можна вже забирати. Але я не маю зараз такої можливості.
Питання, чи буде рахуватися , що я його отримала з моменту , коли прийшло смс, чи тоді, коли я його сама забиру?
Играю у края
• 20 августа 2023
Щоб мати можливість перебувати в ЄС три місяці по цьому паспорті.
Бабуся мороз• 20 августа 2023
Нет, не будет считаться , что получили, пока не заберете и не отсканируют пальцы при выдаче.