Вмію заміряти найкраще• 21 августа 2023
Як правильно ростуть зуби?
У мене у сина йому рік і 4 місяці зуби ростуть дивно . У нього перший виліз і потім один за одним без проблем всі в рядок один коло одного . Зверху чотири і знизу теж чотири зуба . А далі п´ятий геть далеко від четвертого , там є місце ще для двох але їх немає ? Хто знає чи це нормально чи ні ? Я з першою дитиною такого не пам´ятаю щоб зуби лізли з такими великими проміжками .
ніколи такого не було• 21 августа 2023
Не важно как ростут зубы, лишь бы здоровые были. У сына младшего вообще не в той последовательности,что принято вылазили, все ок. Один нижний передний вообще один из последних вылез,который первым должен был быть. Так бывает. А на счет последовательности в гугле посмотрите ккча картинок с нумерацией и указанием возраста
Вмію заміряти найкраще
• 21 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
Зараз подивлюся . Дякую.
Советчица Года• 21 августа 2023
Автор, все дуже індивідуально. В мене очі на лоба по лізли, коли в сина ікла виросли в 1.2 роки. І весь зубний ряд з обома молярами був вже до 2 років, десь у 1.9 років точно. Хоча пишуть, що ікла після 18 місяців, а моляри до 36. Ні в які таблиці не входить такий ріст, як в моєї дитини.
Вмію заміряти найкраще
• 21 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
То до лікаря йти не потрібно нехай собі ростуть далі .
Советчица Года• 21 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Саме так. Лікар нічого не зробить. Це природній процес. Головне тепер, це доглядати зуби.
Вмію заміряти найкраще
• 21 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Дякую
Вмію заміряти найкраще
• 21 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Дякую за відповідь. Бо я вже не знала що робити .