Всім привіт, наші хлопці, які тримали фронт, поїхали на навчання, і зіткнулися з ситуацією, ціни на сигарети в магазинах просто космос! Може хто знає, де можна купити сигарети дешевше, Німеччина, можливо без акціизу чи інші способи, можливо хтось купляє для себе. Пам’ятаю в Литві ми купляли безакцизні було набагато дешевше, якщо є ідеї і іеформація, пишіть в приватні або в коментарях, всім дякую 🙏
Татьяна-bfd8• 21 августа 2023
я здесь покупала когда то. Вены ниже , чем в магазине. Там есть наложенный платеж .
Таких магазинов полно. На бесплатка юа поищите.
77 года рождения• 21 августа 2023
Автор, ви шуткуєте зараз про ’’Очєнь важно’’ для тих, хто тримав фронт тут, а поїхав вчитися туди?
В Німеччині цигарки втричі дорожчі, але не космічні там суми на них.
На відміну від ліків для хлопців тут.