Маричка1992• Изменено 21 августа 2023

Очень важно! Где дешевле купить сигареты?

Всім привіт, наші хлопці, які тримали фронт, поїхали на навчання, і зіткнулися з ситуацією, ціни на сигарети в магазинах просто космос! Може хто знає, де можна купити сигарети дешевше, Німеччина, можливо без акціизу чи інші способи, можливо хтось купляє для себе. Пам’ятаю в Литві ми купляли безакцизні було набагато дешевше, якщо є ідеї і іеформація, пишіть в приватні або в коментарях, всім дякую 🙏
чир• 21 августа 2023
Самое дешевое это самим крутить. Гильзы, табак, машинки в свободной продаже. Если такие сигареты покупать готовыми, россыпью, то пачка сигарет с фильтром выйдет порядка 25 грн.

Услада• 21 августа 2023
Ответ длячир
Так, підтримую,
В мене чоловік в Україні сам крутить, виходить по 17 грн пачка.
Услада• 21 августа 2023
Автор, в Німеччині тільки гільзи + табак вийде дешево.
Татьяна-bfd8• 21 августа 2023
https://t.me/siga_opt1 я здесь покупала когда то. Вены ниже , чем в магазине. Там есть наложенный платеж .
Таких магазинов полно. На бесплатка юа поищите.
чир• 21 августа 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Автора в Германии интересует, я тоже не дочитала про нее.)
77 года рождения• 21 августа 2023
Автор, ви шуткуєте зараз про ’’Очєнь важно’’ для тих, хто тримав фронт тут, а поїхав вчитися туди?
В Німеччині цигарки втричі дорожчі, але не космічні там суми на них.
На відміну від ліків для хлопців тут.
77 года рождения• 21 августа 2023
А розділ автор по Фрейду обрала, виключно для курців
olhavas• 21 августа 2023
Якщо вони у східній Німеччині, то можна махнути (або когось попросити) в Польщу, там сигарети у 2 рази дешевші та будуть в них за умовно 2-3 години.