Фея_3уровень• Изменено 21 августа 2023

Хто вчив якусь мову угро-фінськой групи?

Питання до тих, хто жив/живе зараз в Угорщині, Естонії або Фінляндії. Чи змогли ви вивчити мову? Як швидко? До якого рівня?
Я в Естонії і якось мені сумно, нічого спільного з європейськими мовами, дуже важко це.
Поділіться досвідом.
УраганнаЯ• 21 августа 2023
Венгерский так и не смогла. Подруга живет в Венгрии 8 лет, свободно языком не владеет до сих пор
автор Фея_3уровень • 21 августа 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Не оптимістично
Полюю на дрони• 21 августа 2023
Я вважаю це одна й самих найскладних груп мов.
автор Фея_3уровень • 21 августа 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Так і є ( лінгвісти усі теж так вважають (
УраганнаЯ• 21 августа 2023
Ответ дляФея_3уровень
Не оптимістично
Та там язык сломать можно. Я плакала, когда его учила, дети тупо зубрили.
Scylla• 21 августа 2023
Протру пилюку• 21 августа 2023
Ответ дляПолюю на дрони
То вы еще монгольский не пробовали))
Секс-Бомба• 21 августа 2023
я прожила на початку війни 6 міс в Угорщині .і втекла. неможливо вивчити.капець якийсь
Марипосса285747• 21 августа 2023
Учу. Если бы было больше уроков и практики...а так . Ну хоть что то понимаю, уже хорошо
Ну шо не так?• 21 августа 2023
У моєї куми батько з Берегово, етнічний угорець. Вона в дитинстві кожне літо проводила у бабусі. Каже, мову вивчити не вдавалося навіть на дитячі пластичні мізки. Тільки розрізнені слова і фрази. При цьому у неї вражаюча здатність до мов.