Нульовий сантиметр• 21 августа 2023
Зіпсувала штани ванішем, є шанс їх врятувати?
Так обідно, капець.... нові штани, помітила якусь плямку і вирішила скористатись ванішем, а він виїв колір схоже (хоча ваніш для кольорових речей) думаю, може розвести його в невеликій кількості води і замочити штани повністю? Чи їх вже тільки викинути?
Само_достаточная• 21 августа 2023
Якийсь атомнний ваніш.
Тепер треба робити аплікації на штанах.
ГендиреХтор• 21 августа 2023
Мне кажется если вы постираете штаны то будет все ок.
Вы же просто на пятно налили Ванин и штаны высохли?
Само_достаточная• 21 августа 2023
Автор, тепер фарбування.
В захисний колір
І модно, і врятуєте штани
В захисний колір
І модно, і врятуєте штани
Нульовий сантиметр
• 21 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ні, налила, почекала хвилин 5 і увімкнула пралку, вони попрались і я помітила плями як вивішувала сохнути їх 😭😭😭
Само_достаточная• 21 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Фарбування.
Allein74999• 21 августа 2023
Капец, А у меня на штанах, что мазала, что радио слушала.
Та всьо уже, как хлоркой выело цвет. На мусор или аппликация
Нульовий сантиметр
• 21 августа 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Автор, тепер фарбування.
В захисний колір
І модно, і врятуєте штани
В захисний колір
І модно, і врятуєте штани
Також думала про фарбування, що вже лишаєттся, зіпсую до кінця, гірше не буде. От тільни боюсь що фарба на цих плямах також світлішою буде
ГендиреХтор• 21 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Блин, тогда сочувствую(
Я в прошлом году так испортила белую футболку. Были пятнышки маленькие. Решила на эти пятнашки налить отбеливатель. В общем остались на футболке желтые пятна(
Но с ванишем никогда проблем не было
Хочу барабульки• 21 августа 2023
Ні, вже не врятувати( ви не єдина, хто постраждав від кольорового ванішу.
Нульовий сантиметр
• 21 августа 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Або вишивка.
Вишити бігімота
Там пляма якраз на попі 🙃
Нульовий сантиметр
• 21 августа 2023
Само_достаточная• 21 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Ось він гад, написано що виготовлено в європі, може він сильніший ?
Може він не для кольорового
Не рахую, а вважаю• 21 августа 2023
Не хватило розуму перед тим, як виводити, запитати в хімчистці...
Не пириживай• 21 августа 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Вы с каждым пятнышком в химчистку бежите?
Не рахую, а вважаю• 21 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
В мене немає)
А так, після кожного сезону, все в хімчистку.
Та прям багіня• 21 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Блин, тогда сочувствую(
Но с ванишем никогда проблем не было
Желтые пятна хорошо растворитель жира выводит
Бабульція• 21 августа 2023
мені теж цей ваніш щось спортивне, забула вже що, а ви візьміть і замочіть повністю штани в тазу з водою і ванішем і штани будуть такі мраморні , зіжмакайте їх добре, я колись собі варьонки так робила в дитинстві
Нульовий сантиметр
• 21 августа 2023
Ответ дляБабульція
Дякую. Спробую.
ГендиреХтор• 21 августа 2023
Ответ дляТа прям багіня
Спасибо. Буду знать на будущее.
Вот Она Я• 21 августа 2023
нашивки-наклейки з магазину тканин, праскою притуляєте, та нашивка приклеюється сама до штанів, є прикольні
Яйцеголовая• 21 августа 2023
В мене теж так останні пару разів, зіпсували пару дорогих речей((( це рожевий ваніш, я підозрюю що розливають підробку, бо роками ніколи такого не було, все кольорове ним прала точково(((((
Щаслива Я• 21 августа 2023
Было такое на кофте от порошкового пятновыводителя((. Развела с водой, нанесла на пятно по инструкции. После стирки место частично обесцветилось. Ничего не помогло, просто пятновыводитель вывел краситель с ткани.