Наивная Хо• 21 августа 2023
Чи обов´язково їхати в обласний центр щоб зробити дитині спец групу з фіз-ри?
Не вмію заміряти• 21 августа 2023
Гуглите
Замовляєте довідку, сплачуєте , НП висилають наст дня
Робила так ще за ковід , коли літали відпочивати , все можна купити не виходячи з дому
Оцененная• 21 августа 2023
В сенсі? Спецгрупу пише ваш сімейний педіатр у довідці після медогляду. Без області, навіть без ЛКК
Кидстаффовна• 21 августа 2023
Ответ дляСвята
Семейный дает такую справку
Нас семейный отправлял к спец врачу по заболеванию, а потом Влк давали справку на спец группу . Её просто так не дают всем подряд
Капитошечка• 21 августа 2023
Ответ дляОцененная
Сімейний напише спецгрупу лише якщо є відповідний запис в мед. картці від вузького спеціаліста.
Оцененная• 21 августа 2023
Ответ дляКапитошечка
Але вузькі спеціалісти і на місці бувають. Автор не уточнює, який саме
Наивная Хо
• 22 августа 2023
Ответ дляОцененная
Ортопед
Оцененная• 22 августа 2023
Ответ дляНаивная Хо
Ортопед
У вас в районній поліклініці немає ортопеда?