Поторописька• 21 августа 2023
ІD карта в 14 років в іншому місті
В іншому районі і області
Ми за кордоном, є можливість приїхати восени, хочу замовити дитині ID
Але, в рідне місто не поїдемо
Чи можна замовити в іншій області ?
І куди звертатись ?
Це ЦНАП робить ?
Треба попередній запис?
Дякую
Але, в рідне місто не поїдемо
Чи можна замовити в іншій області ?
І куди звертатись ?
Це ЦНАП робить ?
Треба попередній запис?
Дякую
Апрель Ивановна• 21 августа 2023
Попередній запис треба, отримати можете в іншому місті. Але не забувайте що його можуть робити більше місяця.
Але потім можуть сказати поставити в себе на облік, моїм родичам з Херсонщини так сказали, бо там база даних не працювала. Ходили в міграційну, внесли і там
ПочтальЁнша• 21 августа 2023
Можно. Мы в дп документ заказали. Там платно, но мы совсем без очереди зато все быстро сделали. Правда, не получили ещё, только неделю назад заказали.