Герцогиня• 22 августа 2023

Хто розлучався? Маєте свідоцтво?

Не можу знайти рішення про розірвання шлюбу. Маю тільки печатку в паспорті.
Не знаю взагалі,чи було воно чи ні.
Чебураха з перцем• 22 августа 2023
послуги-судові справи

Гага Газу• 22 августа 2023
Рішення суду про розлучення вам нічим не допоможе, бо там ваше останнє прізвище. Потрібна копія свідоцтва про одруження згідно якого видно зміну прізвища. З вашим дорученням пошліть когось до РАГЗу взяти копію.
Качка в тапцях• 22 августа 2023
Дают свидетельство о разводе. Печать в паспорте уже не ставят
Качка в тапцях• 22 августа 2023
Ответ дляГерцогиня
Мені треба для навчання подати свідоцтво про середню освіту, а воно в мене на дівоче прізвище.
Потім був шлюб і розлучення. Але свідоцтво про шлюб не маю, його забрали при розлученні.
А св.про розлучення теж не маю( загубила чи не було)
Як мені підтвердити,що то моє св.про середню освіту
Свидетельство про брак не забирают при разводе, значит его ваш бм забрал. Оаньше давали 1 св о браке, сейчас 2.
Мне при разводе отдали свидетельство о браке
автор Герцогиня • 22 августа 2023
Ответ дляКачка в тапцях
В нас було одне св про шлюб. При розірванні в суді його забрали,так як всі документи були в мене
автор Герцогиня • 22 августа 2023
Знайшла копію св.про шлюб🥂🥂🥂
Тепер головне,щоб її прийняли.
Качка в тапцях• 22 августа 2023
Ответ дляГерцогиня
Странно, мне отдали , я еще удивилась зачем, мне сказали, что вдруг нужно будет подтвердить документы , которые на девичью фамилию
автор Герцогиня • 22 августа 2023
Ответ дляКачка в тапцях
То мабуть залежить від судді і суда. Он деяким печатку не ставили, я ж маю.
І доречі, я таки знайшла і рішення( папка з документами впала за шафку).
Навіть в рішенні про розлученні, вказане моє дівоче прізвище з яким йшла до шлюбу, і прізвище з яким залишаюсь по шлюбі
Качка в тапцях• 22 августа 2023
Ответ дляГерцогиня
Мы разводились через загс, может поэтому и отдали

Чорнобаївка• 22 августа 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
послуги-судові справи
У мене розлучення було в 2021р, в свідоцтво про розлучення не дали, тільки рішення суду, і в дії в судових справах ніякої інформації немає
Чебураха з перцем• 22 августа 2023
Ответ дляЧорнобаївка
в мене в 18-му році було розлучення і в дії є судова справа про розлучення