Мао_Мяо• 22 августа 2023
Маєте одну сумочку, чи декілька? Шкіра чм замінник
Результат:
вже голосів:
39 (59.09%)
Тільки шкіряна сумка
27 (40.91%)
Заміник
Рву и мечу• 22 августа 2023
Странный опрос. У меня есть разные сумки и кожа, и заменитель, и текстиль.
Бавовнятий Пупс• 22 августа 2023
Пару на лето, пару на зиму, пару демисезон) есть и кожа, и кожзам
Не за Будка• 22 августа 2023
сумок і рюкзаків багато (і шкіра і замінник). але зараз в ходу дві кросбоді (обидві шкіряні) - одна світла на літо, друга чорна на зиму. інші лежать в шафі сумують, бо нема куди іх носити.
З понеділка на дієті• 22 августа 2023
Одну шкірозамінник манго юзаю кожен день вже другий рік. Одну шкіряну замовила на літньому сейлі зара, но то на вихід, на кожен день не зручна.
Там-тарарам• 22 августа 2023
Нет сумочек, только рюкзаки. Всё собираюсь купить кроссбоди, но забываю
Не обижаюсь• 22 августа 2023
Маю любов до тканевих сумок. А ваше опитування без користі, бо цікаві будуть тицяти аби куди)))
Лепешечка• 22 августа 2023
Ответ дляНе обижаюсь
у меня 3 кожаные, 1 из кожзама (я ее таскаю постоянно, очень люблю, хоть она и кожзам, но классная), 1 тканевая - большой шоппер и 2 рюкзака.
подумываю одну кожаную продать, промахнулась с выбором, взяла не стандартную для себя и не ношу
Міні-бікіні• 22 августа 2023
У меня две сумки. Одна сделана из нубука в сочетании с замшей. Другая кожаная
энциклопУдия• 22 августа 2023
4,может 5,кожзам,текстиль ,кожа одна, практически не пользуюсь сумками
НеКонец-Света• 22 августа 2023
Брендовые и все кожзам. У длчки Moschino такая хорошенькая так бы и съела
Сапай вазони• 22 августа 2023
Миссис Буркул• 22 августа 2023
Сумочок багато, в основному шкіряні, є текстиль, рафія, але і від якісного замінника не зомлію
Где тут 0?• 22 августа 2023
У меня пару десятков сумок. Из любых материалов: кожа, заменитель, текстиль,соломка,пластик....
Алина-1240• 22 августа 2023
Много.беру только нутуркожу/замш.они при активной носке не теряют внешний вид,и как надоедают,легко продать на олх за ту же сумму,что и покупались
Трахтибидох• 22 августа 2023
Несколько сумок и рюкзаков. Материал разный. Фурла, шопер и кроссбоди ноунейм из кожи. Кельвин Кляйн и Desigual кожзам, рюкзак Валентино текстиль+кожзам.
Звездолётчица• 22 августа 2023
Є шкіряна сумка-шоппер, ношу з пуховиками, пальто, декілька універсальних з екошкіри, а найзручніше з текстильними шопперами
Гл. Амурная• 22 августа 2023
Несколько рюкзаков и сумок, разных цветов, фактур, к разным вещам и на разные случаи. Постоянно в носке 2-3 сумки на сезон, кожа
Купи слона• 22 августа 2023
Шкіра і текстиль, солома, з замінника 2 здається. Штук 20 є. Але вони всі несучасні вже, бо останню купила за рік до війни. Якість різна є манго і зараз і марк якобс. Прям дуже дорогих немає
Карусель-весель• 22 августа 2023
В постоянном пользовании пять сумок, одна кожа, остальные нет. Кожаные нравятся, но по деньгам не тяну.
Бабка-байкерша• 22 августа 2023
В мене 2 шкіряних сумки, шкіряний рюкзак. Але ще є звичайний рюкзак Найкі, з ним я на тренування ходжу. Та є маленька сумочка з замінника з якою я по вечорах ходжу гуляти. В неї дуже зручно вміщується телефон та ключі.