Значит ситуация следующая, ребенку 4 года, в детском мире выбрал себе в качестве игрушки каляску, а что дальше розовые комбинизоны?
Любить то меньше не буду, но к какому врачу его теперь вести?
Просто крик души
сою не люблю• 22 августа 2023
Дякую, автор, посміялася ))))
А раптом є ті, хто дійсно переживає, якби чого не вийшло, напишу, що сину в дитинству купували не лише візочок, а й ляльку, і рожеві футболки зі стразіками і багато що ще ’дівочого’. Зараз має чорний пояс по айкідо та дівчину. І довге волосся. Точно! Це все через візочок! Чим я думала ((((