Иванка Бур• 22 августа 2023
Вам нравятся ароматы Carolina Herrera? Женские. Какие?
Мне вот очень понравился Good Girl Blush. Впервые попробовала
Уходя дверю не хлопать• 22 августа 2023
Тільки Гуд герл легер, і то не на мені, а на доньці. На мені вони пласкі і білі квіти забивають всі інші ноти, а на доньці так гарно сидять, просто симфонія якась)
Ще Вері гуд герл більш- менш норм, але заявлена порічка там майже не відчувається, а хотілося(
Уходя дверю не хлопать• 22 августа 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Туфельки bad girl не подобаються, такі важкуваті і душать.
У Ерери немає Бед герл, є Бед бой.
Є Гуд герл і купа фланкерів.
Зараз на дієті• 22 августа 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
У Ерери немає Бед герл, є Бед бой.
Є Гуд герл і купа фланкерів.
Флакон туфелька , назву переплутала, аромат не сподобався, важкий.